New Year – New Me
Nova godina je tek započela – kao i uvijek uz dobre novogodišnje odluke: npr., ove godine ću svjesno odvojiti malo više vremena za sebe, voditi malo više računa o svome tijelu i svakako u svakodnevni život uvrstiti malo više pažljivih rituala njege...

dm-drogerie markt
Vrijeme čitanja 3 min.
•
16.07.2026.

Nježno i temeljito
Naša je koža svakodnevno izložena mnogim utjecajima okoline te često oslikava i naše općenito stanje i zdravlje. U stresnoj radnoj svakodnevnici uz malo odmora i sna, rituali rutine njege mogu ciljano razmaziti kožu, kako bi ponovo dobila sve ono što joj treba. Balea sedmodnevna wellness kura, 7 ml, zahvaljujući sedam malih ampula nudi wellness program za svaki dan u tjednu. Koža postaje svježija, a ten vidno blistav.
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ampule za lice Beauty Hyaluron – lifting kura, 7x1 ml, 7 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,007 l (707,14 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,007 l (707,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,63 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za njegu usana i područja oko očiju, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Koža koja je sklona nečistoćama zahtijeva posebnu njegu. Balea maska za čišćenje lica 16 ml sadrži ljubičastu glinu i cink, pozitivno djelujući na pročišćavanje pora i matiranje lice. Posebno je pogodna nakon blagdana koje obilježava previše slatkiša i masne hrane koji znatno utječu na nastanak nečistoća.
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za pranje lica, piling i maska 3u1, 150 ml; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 0,15 l (16,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €0,15 l (16,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Peel-off maska s aktivnim ugljenom, 100 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (26,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Kozmetički alat za masažu lica
Ebelin valjak za masažu lica izrađen od ružičastog kvarca ili žada preporučuje se za sve tipove kože. Izrađen je od ljekovitog kamenja, koje ima dugu tradiciju u tradicionalnoj kineskoj medicini i svestrano je pomagalo za svjež i blistav ten, jer potiče mikrocirkulaciju krvi. Savjet: Natečeno područje oko očiju ujutro možete ugodno ohladiti ako valjak za masažu lica prethodno stavite u hladnjak na nekoliko minuta.
Trenuci opuštanja
Pored temeljitog beauty programa za lice, topla kupka često može učiniti čuda, kako bi se zaboravile male svakodnevne brige. Balea biljna kupka, 500 ml zahvaljujući timijana i metvice osigurat će umirujući predah koji istovremeno njeguje kožu. U kombinaciji s dobrom knjigom i šalicom čaja fine biljne mješavine dmBio čaja od lavande i verbene, 40 g, pravom wellness programu u kupaonici više ništa ne stoji na putu!
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Sol za kupanje iz Mrtvog mora, 1.500 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 1,5 kg (1,83 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €1,5 kg (1,83 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj lavanda i verbena, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (43,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,04 kg (43,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj od kamilice, 50 vrećica, 75 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (36,67 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,075 kg (36,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj – ružmarin i timijan, 20 vrećica, 30 g; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (41,67 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,03 kg (41,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
A za sve one koji ne žele provesti puno vremena u kupaonici, ali ipak se ne žele odreći mirisnih rituala njege, preporučujemo Balea natural beauty gel za tuširanje s bademovim uljem i cvijetom trešnje, 250 ml, kao savršenog saveznika u dnevnim opuštajućim trenucima pod tušem.
Čak i uz male promjene u svakodnevnom životu, svježem početku nove godine više ništa ne stoji na putu!
























