BaleaKrema za pranje lica, piling i maska 3u1, 150 ml
2,40 €
0,15 l (16,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za kožu sklonu nepravilnostima
- djeluje protiv prištića i mitesera
- dubinski čisti pore
- s ružičastom glinom, salicilnom kiselinom i cinkom
- veganski proizvod
Balea 3u1 piling, krema i maska s ružičastom glinom, salicilnom kiselinom i cinkom nudi svestranu njegu za kožu sklonu nečistoćama. Njegova formula ciljano djeluje protiv prištića i mitesera te dubinski čisti pore. Ovisno o potrebi, može se koristiti kao piling za uklanjanje odumrlih stanica kože, kao krema za svakodnevno čišćenje ili kao maska za intenzivnu njegu. Balea višenamjenski 3u1 proizvod za čišćenje lica pridonosi čišćem i svježijem izgledu kože. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1706805
EAN: 4066447986471
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- piling
- Tip kože:
- problematična koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Spriječiti dodir s ustima i očima.
Sastojci
Sastojci
AQUA, KAOLIN, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, ETHYLHEXYL STEARATE, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, HYDROGENATED CASTOR OIL, PUMICE, BENTONITE, SODIUM CETEARYL SULFATE, ALCOHOL DENAT., PHENOXYETHANOL, SALICYLIC ACID, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ZINC PCA, TOCOPHEROL.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
1. Čišćenje: svaki dan količinu veličine lješnjaka s malo vode zapjeniti među dlanovima, nanijeti na lice pa dobro isprati.
2. Piling: svaki dan ili svaka dva dana kružnim pokretima umasirati na vlažnu kožu lica pa dobro isprati.
3. Maska: 2-3 puta tjedno nanijeti na suhu kožu lica pa nakon 3-5 min. dobro isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein gel za pranje lica – za nečistu kožu, 150 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,15 l (14,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,15 l (14,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za čišćenje kože Hautrein, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Piling maska za dubinsko čišćenje vlasišta, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,15 l (23,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein vlažne maramice za čišćenje lica sa salicilnom kiselinom, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hautrein SOS gel za isušivanje prištića sa salicilnom kiselinom, cinkom i pantenolom, za nečistu kožu, 15 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,02 l (105,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,02 l (105,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje lica BE YOU Jelly Cleanser, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER PureActive; Naziv proizvoda: Pure Active 3u1 maska za lice Charcoal, 150 ml; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (49,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €0,15 l (49,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER PureActive; Naziv proizvoda: Pure Active 3u1 gel za čišćenje lica, 150 ml; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (49,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €0,15 l (49,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein gel za pranje lica – za nečistu kožu, 150 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,15 l (14,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,15 l (14,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za čišćenje kože Hautrein, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hautrein SOS gel za isušivanje prištića sa salicilnom kiselinom, cinkom i pantenolom, za nečistu kožu, 15 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,02 l (105,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,02 l (105,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein kozmetički flasteri protiv prištića, 36 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 36 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €36 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kozmetički flasteri za nos, 3 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 3 kom. (0,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €3 kom. (0,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein vlažne maramice za čišćenje lica sa salicilnom kiselinom, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće blazinice s tonerom za nečistu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,10 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €10 kom. (0,10 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Peel-off maska s aktivnim ugljenom, 100 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (26,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



