Novi proizvodi & novosti iz dm-a
Novo u asortimanu
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir Premium, 4-slojni, 20 kom.; Cijena: 9,55 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,48 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,55 €20 kom. (0,48 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 9,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Set Juicy Bomb mini – 01 Holiday Happiness, 6 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.09.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Tekući liner za usne Super Stay Peel-Off – 001 Aura, 4,8 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: numbuzin; Naziv proizvoda: Esencija za lice No. 9 NAD+ Bio, 50 ml; Cijena: 28,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (579,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu28,95 €0,05 l (579,00 € za 1 l)Cijena na 22.07.2026.: 28,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Olovka za obrve Brow Inserts – 4.5 Ash Brown, 1 kom.; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci total protection + torbica, 36 kom.; Cijena: 5,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,10 €1 kom. (5,10 € za 1 kom.)Cijena na 27.08.2026.: 5,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Pjena za čišćenje – Floral Fresh, 435 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,435 l (10,23 € za 1 l); Novo Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,435 l (10,23 € za 1 l)Cijena na 13.08.2026.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: numbuzin; Naziv proizvoda: Boosting toner No. 9 NAD+ PDRN Glow, 150 ml; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (133,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,95 €0,15 l (133,00 € za 1 l)Cijena na 22.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Četkica za zube Gum & Teeth – extra mekana, 2 kom.; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 2 kom. (2,68 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €2 kom. (2,68 € za 1 kom.)Cijena na 01.08.2026.: 5,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Slikovnica za djecu Peppa Pig – zaljubljeni u priče, 1 kom.; Cijena: 18,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (18,99 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,99 €1 kom. (18,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 18,99 €Dostupno za isporuku
- Marka: mentos; Naziv proizvoda: Bomboni Clean Breath – Pepermint i Lemon Melissa, 63 g; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 0,063 kg (47,62 € za 1 kg); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €0,063 kg (47,62 € za 1 kg)Cijena na 28.07.2026.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLOSS SUPREME; Naziv proizvoda: Preljev za kosu Caring Color Gloss – Platinum, 145 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,145 l (68,62 € za 1 l); Novo Logo, dmLIVE Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
9,95 €0,145 l (68,62 € za 1 l)Cijena na 01.08.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku - Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Sprej za fiksiranje Grippy, 100 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,90 €1 kom. (12,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka ONE sense & spray – Relaxing Zen, 1 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 12.08.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: REMINGTON; Naziv proizvoda: Sušilo za kosu Advanced Colour Protect, 1 kom.; Cijena: 59,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (59,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu59,95 €1 kom. (59,95 € za 1 kom.)Cijena na 01.08.2026.: 59,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Set bočica za bebe Natural, 1+ mj., 1 Set; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (9,48 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,95 €2 kom. (9,48 € za 1 kom.)Cijena na 07.07.2026.: 18,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AIR-VAL; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za kosu i tijelo – Angel, 250 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (39,80 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €0,25 l (39,80 € za 1 l)Cijena na 18.08.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Novosti, trendovi i još puno toga!
Svi novi proizvodi
Inspiracije & savjeti
Otkrijte nove proizvode u dm-u
Uz provjerenu i uvijek aktualnu ponudu proizvoda, dm online shop konstantno se obogaćuje novim proizvodima. Osim toga, tu su i redovita testiranja novih proizvoda i inspiracije koje vam uvijek daju originalne ideje, savjete i priliku da isprobate nove proizvode! Osim asortimana koji je dostupan u svim dm prodavaonicama, u dm online shopu pronaći ćete i „ekskluzivno online“ proizvode iz svih dijelova asortimana: od inovacija u prehrani i njezi do praktičnih pomagača u svakodnevnom životu s djecom i bebama. Pregledajte već sada naše nove proizvode, inspirirajte se i naručite svoj omiljeni novi proizvod online!
Sudjelujte u nagradnim igrama i osvojite vrijedne nagrade
U dm online shopu redovito ćete pronaći nagradne igre u kojima možete osvojiti nove proizvode ili pakete proizvoda. Informirajte se o aktualnim nagradnim igrama i sudjelujte u njima brzo i jednostavno. Osim popularnih proizvoda poznatih brendova, među nagradama ćete pronaći i nove proizvode, koje uz malo sreće možete dobiti besplatno. Ne samo da imate priliku osvojiti svoje već omiljene proizvode, nego možete isprobati i nove proizvode koji će nadopuniti vašu rutinu njege, pomoći vam u oblikovanju kose ili u kućanskim poslovima. Sudjelujte sada i možda se već uskoro možete veseliti sjajnim nagradama!
Aktualni testovi proizvoda
U dm online shopu redovito možete sudjelovati i u testiranju proizvoda gdje imate priliku besplatno isprobati različite nove proizvode. Odaberite proizvode koje želite testirati iz trenutne ponude testova proizvoda i ispunite obrazac za sudjelovanje. Ukoliko budete odabrani kao sudionik, besplatno ćemo vam poslati proizvode, koje ćete potom moći opsežno testirati te ćemo vas ujedno zamoliti da ocijenite testirane proizvode u dm online shopu sa svojim mišljenjem i ocijenom. Slobodno budite detaljni – jer drugi kupci cijene vaše iskreno mišljenje! Nakon završetka testiranja proizvoda, naravno odgovarajuće proizvode ćete moći zadržati trajno.
Saznajte više o aktualnim trendovima
U dm online shopu uz nagradne natječaje i testove novih proizvoda, pronaći ćete i informacije o aktualnim trendovima kroz naše inspiracije i savjete. Oni pokrivaju sve teme od šminke i njege, do prehrane, zdravlja i kućanstva, tako da će svatko moći pronaći ponešto za sebe.
Također otkrijte i limited editions svojih omiljenih marki i unesite neke nove proizvode u svoju svakodnevnu rutinu njege. Možete se prijaviti i za 'Moj dm' newsletter kako biste uvijek bili u tijeku i ne biste propustili niti jednu novost. Pregledajte našu ponudu, otkrijte sve novosti i naručite nove proizvode iz dm online shopa!



