Online ekskluzivni proizvodi u dm-u
Dio našeg asortimana nudimo isključivo u dm online shopu. Dopustite nam da vas iznenadimo našim proizvodima ekskluzivno dostupnim online.
Online Only Bestsellers
Otkrijte naše omiljene proizvode!
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Podloga za previjanje – 60 x 60 cm, 60 kom.; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,28 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine16,95 €60 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Vlažni toaletni papir – neven, 4 x 60 kom., 240 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 240 kom. (0,02 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,95 €240 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene mjesečno pakiranje, vel. 4 (9 – 14 kg), 180 kom.; Cijena: 46,44 €; Osnovna cijena: 180 kom. (0,26 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine46,44 €180 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 46,44 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: frida mom; Naziv proizvoda: 2u1 postporođajni ulošci s funkcijom hlađenja Instant Ice, 1 kom.; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (29,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine29,95 €1 kom. (29,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 29,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care, vel. 5 (11 – 16 kg), 160 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,36 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €160 kom. (0,36 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene mjesečno pakiranje, vel. 5 (11 – 16 kg), 150 kom.; Cijena: 44,95 €; Osnovna cijena: 150 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine44,95 €150 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 44,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: BRITA; Naziv proizvoda: Stakleni vrč za vodu s 1 filterom, 1 kom.; Cijena: 69,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (69,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine69,90 €1 kom. (69,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 69,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: frida mom; Naziv proizvoda: Bočica za ispiranje perineuma Upside down, 1 kom.; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (17,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine17,95 €1 kom. (17,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Allin1 PODS® Color kapsule za pranje rublja, 70 kom.; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 70 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine18,95 €70 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 2 (4 – 8 kg), 246 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 246 kom. (0,23 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €246 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: BRITA; Naziv proizvoda: Maxtra Pro filtar za vodu Limescale Expert, 2 kom.; Cijena: 17,90 €; Osnovna cijena: 2 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine17,90 €2 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: frida mom; Naziv proizvoda: Oblozi za hlađenje perineuma s vještičjom lijeskom, 24 kom.; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 24 kom. (0,62 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine14,95 €24 kom. (0,62 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 14,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers; Naziv proizvoda: Vlažne maramice sensitive, 12 x 80 kom., 960 kom.; Cijena: 24,95 €; Osnovna cijena: 960 kom. (2,60 € za 100 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine24,95 €960 kom. (2,60 € za 100 kom.)Cijena na 16.05.2026.: 24,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Punjenje za automatski osvježivač zraka – vanilija i orhideja, 250 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,25 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: frida mom; Naziv proizvoda: Jednokratno donje rublje s povišenim strukom za nošenje nakon poroda carskim rezom, 8 kom.; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 8 kom. (2,37 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine18,95 €8 kom. (2,37 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 18,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 6 (13 – 18 kg), 140 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,41 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €140 kom. (0,41 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 7 (15+ kg), 120 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 120 kom. (0,47 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €120 kom. (0,47 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care mjesečno pakiranje, vel. 4 (9 – 14 kg), 188 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 188 kom. (0,30 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €188 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers Premium Care; Naziv proizvoda: Pelene premium care, vel. 3 (6 – 10 kg), 216 kom.; Cijena: 56,95 €; Osnovna cijena: 216 kom. (0,26 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine56,95 €216 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 07.05.2026.: 56,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Allin1 PODS® Mountain Spring kapsule za pranje rublja, 70 kom.; Cijena: 18,95 €; Osnovna cijena: 70 kom. (0,27 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine18,95 €70 kom. (0,27 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 24,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: frida mom; Naziv proizvoda: Pjena za perineum s vještičjom lijeskom, 1 kom.; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine15,95 €1 kom. (15,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: JULIANA NAILS; Naziv proizvoda: UV/LED lampa za nokte Slim Line, 1 kom.; Cijena: 39,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (39,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine39,90 €1 kom. (39,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 39,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care AirDry Giant pelene 5 (11 – 18 kg), 104 kom.; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 104 kom. (0,26 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine26,95 €104 kom. (0,26 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 26,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene gaćice active baby, vel. 5 (11 – 17 kg), 136 kom.; Cijena: 48,95 €; Osnovna cijena: 136 kom. (0,36 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine48,95 €136 kom. (0,36 € za 1 kom.)Cijena na 06.05.2026.: 48,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Tekući koncentrirani deterdžent za pranje i njegu rublja – lavanda, 60 pranja, 3 l; Cijena: 25,95 €; Osnovna cijena: 3 l (8,65 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine25,95 €3 l (8,65 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 25,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Mountain Spring tekući deterdžent za pranje rublja, 70 pranja, 3,15 l; Cijena: 21,95 €; Osnovna cijena: 3,15 l (6,97 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine21,95 €3,15 l (6,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 21,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene mjesečno pakiranje, vel. 6 (13 – 18 kg), 128 kom.; Cijena: 38,35 €; Osnovna cijena: 128 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine38,35 €128 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 38,35 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: double care AirDry Giant pelene 6 (16+ kg), 96 kom.; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 96 kom. (0,28 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine26,95 €96 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 26,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Pampers active baby; Naziv proizvoda: Pelene mjesečno pakiranje, vel. 3, 6-10 kg, 208 kom.; Cijena: 46,44 €; Osnovna cijena: 208 kom. (0,22 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine46,44 €208 kom. (0,22 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 46,44 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ARIEL; Naziv proizvoda: Color tekući deterdžent za pranje šarenog rublja, 70 pranja, 3,15 l; Cijena: 21,95 €; Osnovna cijena: 3,15 l (6,97 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine21,95 €3,15 l (6,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 21,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Novosti
Pregledajte novopristigle proizvode koje možete pronaći isključivo online!
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Moj prvi safari, 1 kom.; Cijena: 19,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,99 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine19,99 €1 kom. (19,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 19,99 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Peppina blatna zabava, 1 kom.; Cijena: 11,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,99 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,99 €1 kom. (11,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 11,99 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka u spreju touch & spray – Relaxing Zen, 1 kom.; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,45 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,45 €1 kom. (5,45 € za 1 kom.)Cijena na 14.08.2026.: 5,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježiva zraka – sandalovina i jasmin, 2 x 10 ml, 20 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,02 l (347,50 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine+ 1 dodatna veličina6,95 €0,02 l (347,50 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 6,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač zraka – lavanda i aloa vera, 2 x 10 ml, 20 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,02 l (347,50 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine+ 1 dodatna veličina6,95 €0,02 l (347,50 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 6,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka ONE – lavanda i aloe vera, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 14.08.2026.: 5,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač prostora – đurđica, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,01 l (445,00 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 4,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Miris za rublje – Touch of Brazil, 400 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,13 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €0,4 l (6,13 € za 1 l)Cijena na 04.08.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: FreeON; Naziv proizvoda: Tetra pelene – zec, 1 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 3 kom. (3,32 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine9,95 €3 kom. (3,32 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2026.: 9,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: AJAX; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje podova – miris breskve, 1 l; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 1 l (1,75 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,75 €1 l (1,75 € za 1 l)Cijena na 28.07.2026.: 1,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: AJAX; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje Multi-Tasking 3in1, 500 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (7,90 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine3,95 €0,5 l (7,90 € za 1 l)Cijena na 28.07.2026.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: AJAX; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje stakla Triple Action, 750 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,67 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,75 l (3,67 € za 1 l)Cijena na 28.07.2026.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: KYLIE COSMETICS; Naziv proizvoda: Set Kylie, 1 kom.; Cijena: 32,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (10,97 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine32,90 €3 kom. (10,97 € za 1 kom.)Cijena na 18.07.2026.: 32,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: KYLIE COSMETICS; Naziv proizvoda: Tinted Butter balzam za usne Trio, 7,2 g; Cijena: 39,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (13,30 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine39,90 €3 kom. (13,30 € za 1 kom.)Cijena na 18.07.2026.: 39,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: KYLIE COSMETICS; Naziv proizvoda: Maskara Volume – 01 Black, 24 ml; Cijena: 39,90 €; Osnovna cijena: 2 kom. (19,95 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine39,90 €2 kom. (19,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.07.2026.: 39,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: KYLIE COSMETICS; Naziv proizvoda: Ulje za usne Duo, 12 ml; Cijena: 29,90 €; Osnovna cijena: 2 kom. (14,95 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine29,90 €2 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.07.2026.: 29,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: BRITA; Naziv proizvoda: Vrč za vodu s filterom Marella XL, 1 kom.; Cijena: 32,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (32,90 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine32,90 €1 kom. (32,90 € za 1 kom.)Cijena na 17.07.2026.: 32,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: BRITA; Naziv proizvoda: Filtar za vodu Maxtra Pro ALL-IN-1, 4 kom.; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 4 kom. (7,49 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine29,95 €4 kom. (7,49 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 29,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Ovowhite; Naziv proizvoda: Proteinski prah – čokolada, 800 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 51,15 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (63,94 € za 1 kg); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine51,15 €0,8 kg (63,94 € za 1 kg)Cijena na 15.07.2026.: 57,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Ovowhite; Naziv proizvoda: Proteinski prah – keks i krema, 800 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 51,15 €; Osnovna cijena: 0,8 kg (63,94 € za 1 kg); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine51,15 €0,8 kg (63,94 € za 1 kg)Cijena na 15.07.2026.: 57,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Set bočica za bebe Natural Response, 3+ mj., 2 kom.; Cijena: 19,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (9,98 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine19,95 €2 kom. (9,98 € za 1 kom.)Cijena na 07.07.2026.: 19,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: PHILIPS AVENT; Naziv proizvoda: Set bočica za bebe Natural Response, 0+ mj., 1 kom.; Cijena: 51,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (51,75 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine51,75 €1 kom. (51,75 € za 1 kom.)Cijena na 07.07.2026.: 51,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: True Dates; Naziv proizvoda: Datulje s okusom – cimet rolica, 100 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (19,50 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,95 €0,1 kg (19,50 € za 1 kg)Cijena na 25.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: True Dates; Naziv proizvoda: Datulje s okusom – keks, 100 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (19,50 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,95 €0,1 kg (19,50 € za 1 kg)Cijena na 25.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: True Dates; Naziv proizvoda: Datulje s okusom – breskva, 100 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (19,50 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,95 €0,1 kg (19,50 € za 1 kg)Cijena na 25.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: True Dates; Naziv proizvoda: Datulje s okusom – lubenica, 100 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (19,50 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,95 €0,1 kg (19,50 € za 1 kg)Cijena na 25.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: True Dates; Naziv proizvoda: Datulje s okusom – kokice s karamelom, 100 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (19,50 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,95 €0,1 kg (19,50 € za 1 kg)Cijena na 25.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Teriaq, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Bade'e Al Oud Noble Blush, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
dm marke
Vrhunska kvaliteta po povoljnoj cijeni – Pregledajte raznolikost proizvoda dm marki, otkrijte istaknute proizvode i pronađite svoj omiljeni!
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Podloga za previjanje – 60 x 60 cm, 60 kom.; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,28 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine16,95 €60 kom. (0,28 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Punjenje za automatski osvježivač zraka – vanilija i orhideja, 250 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,25 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za automatski osvježivač prostora – Frischezaube, 250 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,25 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za dezinfekciju, 400 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,13 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €0,4 l (6,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za automatski osvježivač prostora – limun i naranča, refill, 250 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,25 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice 99 % voda – 6 x 80 kom., 480 kom.; Cijena: 9,28 €; Osnovna cijena: 480 kom. (1,93 € za 100 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine+ 2 dodatne veličine9,28 €480 kom. (1,93 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 9,28 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove Mama; Naziv proizvoda: Jastučići za dojilje, 6 x 30 kom., 180 kom.; Cijena: 8,61 €; Osnovna cijena: 180 kom. (0,05 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine8,61 €180 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,61 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Koncentrat za čišćenje za robotske usisavače, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 01.04.2026.: 2,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Stalak za sušenje, 1 kom.; Cijena: 10,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,60 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine10,60 €1 kom. (10,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,60 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Blazinice od 100 % pamuka, 4 x 60 kom., 240 kom.; Cijena: 6,25 €; Osnovna cijena: 240 kom. (2,60 € za 100 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine6,25 €240 kom. (2,60 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Kutija za zamjensko mlijeko, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Jessa DISKRET; Naziv proizvoda: Gaćice za inkontinenciju – Super, veličina S, 12 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,50 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,95 €12 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužva za piling i masažu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Osvježivač prostora sa štapićima - naranča, 90 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,09 l (32,78 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,95 €0,09 l (32,78 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dječja silikonska zdjelica za samostalno hranjenje, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.06.2025.: 4,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Premium pelene vel. 8 (18+ kg), 28 kom.; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 28 kom. (0,23 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine+ 9 drugih varijanti/druge varijante6,30 €28 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,30 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: HALLOHEBAMME; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci nakon poroda, 10 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,40 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine3,95 €10 kom. (0,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Torbica za pelene – siva, 24 x 16 cm, 1 kom.; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,50 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineTrenutna cijena:5,50 € |
Prethodna cijena:7,95 €1 kom. (5,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine - Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Silikonska četka za tijelo, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.08.2025.: 2,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Premium pelene gaćice maxi, vel. 4 (8 –15 kg), 88 kom.; Cijena: 17,95 €; Osnovna cijena: 88 kom. (0,20 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine17,95 €88 kom. (0,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 17,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Urea pjena za njegu stopala, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Staklene posude okrugle, 2 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 2 kom. (3,73 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine7,45 €2 kom. (3,73 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,45 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: DEIN BESTES; Naziv proizvoda: Pijesak za mačke sa signalnim perlicama, 5 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 5 l (0,79 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine3,95 €5 l (0,79 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Britvica Purity, 1 kom.; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Slamka za bočicu, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Podloga za prematanje, 1 kom.; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 21.05.2025.: 8,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje jako zaprljanih ploha, 20 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,06 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovineTrenutna cijena:1,20 € |
Prethodna cijena:1,75 €20 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine - Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Četka za nokte, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,30 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine1,30 €1 kom. (1,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Automatski osvježivač prostora, 1 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,95 €1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Poklon-paketi
Razveselite svoje najmilije!
- Marka: KYLIE COSMETICS; Naziv proizvoda: Set Kylie, 1 kom.; Cijena: 32,90 €; Osnovna cijena: 3 kom. (10,97 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine32,90 €3 kom. (10,97 € za 1 kom.)Cijena na 18.07.2026.: 32,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ACTIVE LUXE COSMETICS; Naziv proizvoda: Lash & Brow Collection set, 1 kom.; Cijena: 79,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (79,90 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine79,90 €1 kom. (79,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 79,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Svi proizvodi dostupni samo online
Proizvodi su dostupni isključivo online ili nema informacija o dostupnosti u trgovini.
781 proizvod
Sortirati po:
Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Moj prvi safari, 1 kom.; Cijena: 19,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (19,99 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


19,99 €
1 kom. (19,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 19,99 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: EGMONT; Naziv proizvoda: Peppina blatna zabava, 1 kom.; Cijena: 11,99 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,99 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


11,99 €
1 kom. (11,99 € za 1 kom.)Cijena na 09.09.2026.: 11,99 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka u spreju touch & spray – Relaxing Zen, 1 kom.; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,45 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


5,45 €
1 kom. (5,45 € za 1 kom.)Cijena na 14.08.2026.: 5,45 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježiva zraka – sandalovina i jasmin, 2 x 10 ml, 20 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,02 l (347,50 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine

+ 1 dodatna veličina
6,95 €
0,02 l (347,50 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 6,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač zraka – lavanda i aloa vera, 2 x 10 ml, 20 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,02 l (347,50 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine

+ 1 dodatna veličina
6,95 €
0,02 l (347,50 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 6,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Osvježivač zraka ONE – lavanda i aloe vera, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


5,95 €
1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 14.08.2026.: 5,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: glade; Naziv proizvoda: Punjenje za osvježivač prostora – đurđica, 10 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (445,00 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


4,45 €
0,01 l (445,00 € za 1 l)Cijena na 14.08.2026.: 4,45 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Miris za rublje – Touch of Brazil, 400 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,13 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


2,45 €
0,4 l (6,13 € za 1 l)Cijena na 04.08.2026.: 2,45 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: FreeON; Naziv proizvoda: Tetra pelene – zec, 1 kom.; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 3 kom. (3,32 € za 1 kom.); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


9,95 €
3 kom. (3,32 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2026.: 9,95 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine
Marka: AJAX; Naziv proizvoda: Univerzalno sredstvo za čišćenje podova – miris breskve, 1 l; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 1 l (1,75 € za 1 l); Novo Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine


1,75 €
1 l (1,75 € za 1 l)Cijena na 28.07.2026.: 1,75 €
Dostupno za isporuku
Sve dm trgovine







