Kraj popisa
Zdravlje & OTC
Novo u asortimanu
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Pasta za zube Max White – Luminous, 2 x 125 ml, 250 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (26,60 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,25 l (26,60 € za 1 l)Cijena na 27.06.2026.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Arabian Night – tamnoplave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Swedish Collagen; Naziv proizvoda: Collagen Pure prah, 300 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 36,45 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (121,50 € za 1 kg); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu36,45 €0,3 kg (121,50 € za 1 kg)Cijena na 30.06.2026.: 44,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: WEIDER; Naziv proizvoda: Gumeni bomboni s magnezijem – malina, 48 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 48 kom. (0,21 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €48 kom. (0,21 € za 1 kom.)Cijena na 30.06.2026.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White serum za izbjeljivanje zubi Purple, 40 ml; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 0,04 l (398,75 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €0,04 l (398,75 € za 1 l)Cijena na 23.07.2026.: 15,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Aurora Borealis – svijetlozelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Swedish Collagen; Naziv proizvoda: Collagen Deluxe ampule, 500 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 43,45 €; Osnovna cijena: 20 kom. (2,17 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu43,45 €20 kom. (2,17 € za 1 kom.)Cijena na 30.06.2026.: 49,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Četkica za zube Gum & Teeth – extra mekana, 2 kom.; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 2 kom. (2,68 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €2 kom. (2,68 € za 1 kom.)Cijena na 01.08.2026.: 5,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Vodica za usta Active Gum Breath, 500 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (15,90 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,5 l (15,90 € za 1 l)Cijena na 13.08.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAGIC CLEANER; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje naočala i ekrana + mikrofibra krpica, 1 kom.; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €1 kom. (6,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.07.2026.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Pasta za zube Intense Gum Repair – Intense Clean, 75 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (106,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,075 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 01.08.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Antarctic – ledeno plave, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: parodontax; Naziv proizvoda: Pasta za zube Intensive Gum Repair – White & Polish, 75 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (106,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,075 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 01.08.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje, cateye, crne s uzorkom, +2,0 dioptrija, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 drugih varijanti/druge varijante9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 06.07.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Pasta za zube Max White Luminous Pump, 100 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (59,50 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,1 l (59,50 € za 1 l)Cijena na 23.07.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje, nude prozirne, +2,50, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 06.07.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska vodica za ispiranje usta 10u1, 750 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,75 l (2,27 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,75 l (2,27 € za 1 l)Cijena na 01.07.2026.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Naočale za čitanje, bež-prozirne, dioptrija +3,50, 1 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 06.07.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Philips Sonicare; Naziv proizvoda: Dječja električna četkica za zube Sonicare, 3+ god., 1 kom.; Cijena: 39,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (39,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu39,95 €1 kom. (39,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.08.2026.: 39,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Naša preporuka
- Marka: Philips Sonicare; Naziv proizvoda: Električna četkica za zube 2100 – light pink, 1 kom.; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (29,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu29,95 €1 kom. (29,95 € za 1 kom.)Cijena na 20.05.2026.: 29,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Perio Plus Focus CHX 0,50 paradontalni gel, 10 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,01 l (645,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,01 l (645,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Perio Plus Forte CHX 0.20 vodica za ispiranje usta, 200 ml; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (62,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,50 €0,2 l (62,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Perio Plus CHX 0.09 vodica za ispiranje usta, 200 ml; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (62,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,50 €0,2 l (62,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: Perio Plus Balance CHX 0,05 vodica za ispiranje usta, 200 ml; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (62,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,50 €0,2 l (62,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Oralni tuš električni, punjivi, 1 kom.; Cijena: 29,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (29,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu29,95 €1 kom. (29,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 29,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Interdentalne četkice ISO 0 – vrlo tanke, 32 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 32 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €32 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Classic zaštitni flaster za rezanje, 1 m; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 m (1,15 € za 1 m); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 m (1,15 € za 1 m)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Naši savjeti
Sponzorirano
Sponzorirano
Sponzorirano
Sponzorirano
Sponzorirano
Sponzorirano
Vaše je zdravlje na prvom mjestu
„Bitno je da si zdrav!“ - tu smo izreku svi već puno puta čuli. Zdravlje je ključan čimbenik za bezbrižan i sretan život. Čovjeku je zahvaljujući uznapredovaloj medicini omogućen duži životni vijek i prije svega povećana kvaliteta života. Osviješteni stil života i raznolika prehrana u koju su uključeni svi potrebni vitamini i minerali kao i dodaci prehrani i pravim medicinskim proizvodima igraju važnu ulogu pri održavanju fizičkog i mentalnog zdravlja.
K tome se pridružuju dovoljno kretanja i sport kao važne komponente za dobar metabolizam i zdravo ljudsko tijelo. Kod različitih, zanimljivih vrsta sporta kao što su trening snage, kondicijski sportovi, joga… sigurno se za svakoga može nešto pronaći. Trud i pažnja koje ulažete u njegu i fizičku spremnost vašeg tijela sigurno će se isplatiti!
Ostanite aktivni - s dodacima prehrani
Za optimalno funkcioniranje našeg tijela i naše cirkulacije ključan je odabir pravih vitamina i mineralnih tvari. Pritom nije uvijek jednostavno unijeti pravilnu količinu vitamina u tijelo - posebice u stresnim razdobljima brzo zaboravljamo opskrbiti naše tijelo s dovoljno hranjivih tvari. Vašem imunološkom sustavu možete pomoći na sasvim jednostavan način. Tijelo se zahvaljujući kvalitetnim dodacima prehrani čak i u intenzivnim i stresnim životnim situacijama može opskrbiti važnim vitaminima kao što su vitamin C, vitamin D kao i raznim oblicima vitamina B (B2, B3, B5, B6, B9, B12) te mineralima kao što je cink što može pozitivno utjecati na Vašu dobrobit. Dodaci prehrani dostupni su u različitim oblicima kao što su kapsule, tablete ili šumeće tablete. Kako biste se osjećali dobro tijekom cijeloga dana, potrebno je uz vitamine od A do Z pripaziti i na uravnoteženu prehranu koja obuhvaća važne hranjive tvari kao što su ugljikohidrati, bjelančevine, masti te vitamini i mineralne tvari. Mnoge namirnice kao što su meso, jaja, sir odnosno razne vrste povrća ionako sadrže veliku količinu bjelančevina i brojne vitamine.
Uz dodatke prehrani kojima će se održavati količina vitamina u tijelu, moguće je koristiti dodatne preparate za kožu i kosu, primjerice dm marke Mivolis. Oni će Vašu kožu i kosu opskrbiti važnim hranjivim tvarima i pritom podržati prirodni metabolizam.
Zbrinjavanje rana: Tako jednostavno!
Kod različitih izazova s kojima se svaki dan suočavamo nije ni čudo da se ponekad spotaknemo na nekoj od postavljenih prepreka! Ne dozvolite da vas to obeshrabri. Jer s praktičnim medicinskim proizvodima za prvu pomoć male nezgode u svakodnevici više neće predstavljati problem. Važno je da sve proizvode koje obuhvaća kućna ljekarna i zbrinjavanje rana kao što su flasteri, masti, flasteri za žuljeve i zavoji za zglobove uvijek držite na istom mjestu. Tako i u hitnim slučajevima imate spremno sve ono najvažnije.
dm nudi medicinske proizvode poznatih marki kao što je Hansaplast. Naš asortiman Vam pomaže da i male prepreke u životu energično savladate. Pritom ne zaboravite na redovite odmore kako biste napunili baterije i imunološki sustav za nove izazove.
Ne ignorirajte upozoravajuće znakove!
Čak i kod raznolike prehrane i redovitog bavljenja sportom može doći do toga da naše tijelo pokušava odašiljati znakove upozorenja kod tegoba ili nepravilnosti. Dodaci prehrani i unos drugih medicinskih proizvoda nisu zamjena za posjet liječniku i redoviti zdravstveni pregled. Stoga u vidu preventivne zdravstvene zaštite otiđite k liječniku i uvjerite se da Vašem zdravlju ništa ne stoji na putu.





























