plidentaPasta za zube Superfresh Enamel Shield, 125 ml
2,85 €
0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 18.08.2026.: 2,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pomaže ojačati zubnu caklinu
- s notama paprene metvice i mentola
- pomaže zaštititi zube od karijesa
- podupire remineralizaciju cakline
- pomaže smanjiti nakupljanje plaka
Plidenta Superfresh Enamel Shield pasta za zube osmišljena je za svakodnevnu oralnu njegu koja pomaže očuvati čist, svjež i njegovan osmijeh. Formulacija s fluoridom doprinosi zaštiti od karijesa te podupire čvrstoću i otpornost zubne cakline. Aktivni kompleks SymGuard® CD pomaže u kontroli plaka i održavanju osjećaja čistoće u usnoj šupljini. Intenzivne note paprene metvice i mentola pružaju dugotrajan osjećaj svježeg daha nakon svakog pranja.
dm broj proizvoda: 3162695
EAN: 3856007913952
Sastojci
Sastojci
AQUA, HYDRATED SILICA, SORBITOL, GLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM FLUORIDE, PHENYLPROPANOL*, SACCHARIN, SODIUM HYDROXIDE, O-CYMEN-5-OL*, DECYLENE GLYCOL*, ANETHOLE, CARVONE, MENTHOL, MENTHA PIPERITA OIL. SADRŽI: Natrijev fluorid (1450 ppm F-)
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Perite zube tri puta dnevno, nakon obroka, oko 2 minute. Gutanje smanjite na najmanju moguću mjeru i ispljunite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Neva d.o.o.
Obrtnička 37, Rakitje, Hrvatska
neva@magdis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Pasta za zube 6-Herbal Complex Pure Gum Care, 125 ml; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,125 l (22,80 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 19.08.2026.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: Pasta za zube active fresh, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: elmex; Naziv proizvoda: Pasta za zube Caries Protection – Extra Fresh, 75 ml; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (70,00 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €0,075 l (70,00 € za 1 l)Cijena na 23.07.2026.: 5,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Dječja pasta za zube – šumsko voće, 3 - 7 god., 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (26,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 kg (26,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,98 €Dostupno za isporuku
- Marka: Signal; Naziv proizvoda: Pasta za zube Super Whitening, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: triple protection pasta za zube fresh & minty, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: Pasta za zube active white, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: plidenta; Naziv proizvoda: Pasta za zube 6-Herbal Complex Pure Gum Care, 125 ml; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 0,125 l (22,80 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €0,125 l (22,80 € za 1 l)Cijena na 19.08.2026.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: dailies fresh & protect dnevni ulošci – long, 50 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,07 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €50 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Silan; Naziv proizvoda: Relaxing Maldives omekšivač za rublje, 62 pranja, 1,364 l; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1,364 l (2,38 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €1,364 l (2,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Signal; Naziv proizvoda: Pasta za zube Super Whitening, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Likvi; Naziv proizvoda: Balsam deterdžent za pranje posuđa – breskva i menta, 450 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,45 l (3,00 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,45 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 13.08.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Coccolino; Naziv proizvoda: Deterdžent za pranje rublja Speed Clean, 37 pranja, 1,48 l; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1,48 l (6,72 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1,48 l (6,72 € za 1 l)Cijena na 01.05.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




