Limited Editions
Ograničena izdanja proizvoda – dostupna su samo kratko i ograničeno vrijeme u našoj ponudi. Pregledajte našu ponudu limitiranih izdanja proizvoda i otkrijte među njima svoje favorite!
216 proizvoda
Sortirati po:
Marka: essence; Naziv proizvoda: Set Juicy Bomb mini – 01 Holiday Happiness, 6 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

5,95 €
1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 15.09.2026.: 5,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: Libresse; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci total protection + torbica, 36 kom.; Cijena: 5,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

5,10 €
1 kom. (5,10 € za 1 kom.)Cijena na 27.08.2026.: 5,10 €
Dostupno za isporuku
Marka: Libresse; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci total protection + torbica, 40 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,95 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

4,95 €
1 kom. (4,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.08.2026.: 4,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: essence; Naziv proizvoda: Tekući balzam za usne Cat Lovers – 01 Little Paw, 13 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

3,50 €
1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,50 €
Dostupno za isporuku
Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

1,40 €
1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €
Dostupno za isporuku
Marka: essence; Naziv proizvoda: Balzam za usne Juicy Serum – 01 Raspberry, 7,5 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

3,10 €
1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,10 €
Dostupno za isporuku
Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Dog Lovers – 01 Best Buddy, 13 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

3,50 €
1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,50 €
Dostupno za isporuku
Marka: Pepe Jeans; Naziv proizvoda: Jeans & Tonic edp, 80 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 0,08 l (436,25 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

34,90 €
0,08 l (436,25 € za 1 l)Cijena na 30.07.2026.: 34,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: Pepe Jeans; Naziv proizvoda: Jeans & Tonic edp, 100 ml; Cijena: 34,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (349,00 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

34,90 €
0,1 l (349,00 € za 1 l)Cijena na 30.07.2026.: 34,90 €
Dostupno za isporuku
Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

3,50 €
1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €
Dostupno za isporuku