BaleaAmpule za lice Beauty Hyaluron – lifting kura, 7x1 ml, 7 ml
4,95 €
0,007 l (707,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,63 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s hijaluronskom kiselinom i ekstraktom galangala
- potiče proizvodnju vlastite hijaluronske kiseline
- poboljšavaju elastičnost i tonus kože, hidratiziraju i ublažavaju bore
- dermatološki ispitano
Balea Beauty Hyaluron lifting tretman je visokokoncentrirana njega koja može pridonijeti povećanju elastičnosti i čvrstoće kože. Formulacija sadrži hijaluronsku kiselinu, prirodni faktor hidratacije, koji nakon nanošenja može aktivno popuniti kožu iznutra. Receptura s biljnim djelatnim tvarima i Easylianceom podržava učvršćivanje i zaglađivanje kože. Primjenom Balea lifting tretmana bore se mogu smanjiti, kao i gubitak čvrstoće uzrokovan starenjem. Za osjećaj osvježene kože.
dm broj proizvoda: 1681662
EAN: 4066447987980
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- serum
- Djelovanje:
- njega
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- protiv starenja, posebno pogodno za lice, bez aluminijskih soli, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, ALPINIA GALANGA EXTRACT, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, TRIPLEUROSPERMUM MARITIMUM EXTRACT, KAPPAPHYCUS ALVAREZII EXTRACT,HYDROLYZED HYALURONIC ACID, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, CARRAGEENAN, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, LINALYL ACETATE, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Prije upotrebe protresti. Laganim tapkanjem, mali dio sadržaja koji je možda ostao u glavi ampule će se vratiti u tijelo ampule. Cijelu ampulu umotajte u kozmetičku maramicu i držite je za tijelo. Tijelo ampule odlomite naglim pokretom na vratu ampule (bijeli prsten). Uklonite glavu ampule i ampula je spremna za upotrebu. Sadržaj ampule nanesite na dlan. Prilikom istresanja tekućine, pazite da ne dodirnete kožu ampulom. Tekućinu iz ampule nježno nanesite na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea i umasirajte.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za hidrataciju s hijaluronom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za lice Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,01 l (490,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,01 l (490,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: BEAUTY HYALURON hidratantni krem-gel za lice, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Hidratantni serum sa 7 vrsta hijalurona Ultra Sensitive, kriva UC, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ampule za lice – 7-dnevna kura za sve tipove kože, 7 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,007 l (414,29 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,007 l (414,29 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Hyaluron noćna krema s hijaluronom, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (119,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 l (119,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici - vitamin C i hijaluron, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za hidrataciju s hijaluronom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za njegu usana i područja oko očiju, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Hyaluron noćna krema s hijaluronom, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (119,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 l (119,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema protiv bora – hijaluronska kiselina, vitamin E, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (115,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €0,05 l (115,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: BEAUTY HYALURON hidratantni krem-gel za lice, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ampule za lice – 7-dnevna kura za sve tipove kože, 7 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,007 l (414,29 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,007 l (414,29 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



