BaleaHidratantna dnevna krema protiv bora – hijaluronska kiselina, vitamin E, SPF 15, 50 ml
5,75 €
0,05 l (115,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 15
- s učinkom popunjavanja za vidljivo čvršću i glađu kožu
- sa 7-strukom hijaluronskom kiselinom, uljem jojobe i vitaminom E
- podnošljivost za kožu dermatološki potvrđena
Balea Hyaluron dnevna krema za lice s vitaminom E svojom učinkovitom formulom djeluje protiv bora i zaglađuje kožu. Kombinacija aktivnih sastojaka sa 7-strukom hijaluronskom kiselinom može podržati vlastitu proizvodnju hijalurona u koži i kao prirodni faktor hidratacije aktivno popunjava kožu iznutra. Oligo-hijaluronska kiselina s najmanjom molekularnom težinom djeluje i u dubljim slojevima kože. Vitamin E štiti kožu od slobodnih radikala, dok zaštitni faktor 15 i UVA zaštita štite od preranog starenja kože uzrokovanog svjetlošću. Balea Hyaluron dnevna krema za lice osigurava čvršću i glađu kožu.
dm broj proizvoda: 1622887
EAN: 4066447985399
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 15
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Točan naziv proizvoda:
Hidratantna dnevna krema protiv bora – hijaluronska kiselina, vitamin E i ZF 15.
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, DIBUTYL ADIPATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, CETEARYL ISONONANOATE, CETYL ALCOHOL, MYRISTYL MYRISTATE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, GLYCERYL STEARATE, PHENOXYETHANOL, BIS_ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HYDROXYACETOPHENONE, XANTHAN GUM, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, POLYGLYCERYL_6 BEHENATE, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, DISODIUM EDTA, METHYL BENZOATE, ETHYL BENZOATE, LINALYL ACETATE, GERANIOL, GERANYL ACETATE, ACETYL CEDRENE, AMYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, VANILLIN, LINALOOL.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro nanijeti na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te nježno umasirati. Izbjegavati područje oko očiju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: BEAUTY HYALURON hidratantni krem-gel za lice, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Hyaluron noćna krema s hijaluronom, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (119,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 l (119,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema za lice s hijaluronom i provitaminom B5, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (58,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,05 l (58,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora Beauty Collagen – peptidi, kolagen iz akacije, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (106,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,05 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna tonirana dnevna BB krema, za srednje svijetli ten, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (55,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,05 l (55,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu – urea, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Expert zaštitni fluid za lice UV-Protection, SPF 50, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (119,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 l (119,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Hyaluron noćna krema s hijaluronom, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (119,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 l (119,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za hidrataciju s hijaluronom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ampule za lice Beauty Hyaluron – lifting kura, 7x1 ml, 7 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,007 l (707,14 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,007 l (707,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,63 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Collagen učvršćujuća noćna krema protiv bora – peptidi i kolagen iz akacije, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (106,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,05 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: BEAUTY HYALURON hidratantni krem-gel za lice, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema za lice s hijaluronom i provitaminom B5, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni roll-on s hijaluronskom kiselinom, 15 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (193,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



