BaleaUčvršćujuća dnevna krema protiv bora – koenzim Q10 i omega kompleks, SPF 15, 15 ml
0,85 €
0,005 l (170,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- u praktičnoj putnoj veličini
- sa zaštitnim faktorom 15
- ublažava dubinu bora
- s Q10 i omega kompleksom
- veganska formula
Balea Q10 dnevna krema protiv bora s omega kompleksom može pridonijeti ublažavanju prvih bora i povećanju elastičnosti kože. Formula s Q10 učinkovit je opskrbljivač stanica energijom i aktivno pridonosi regeneraciji kože. Omega kompleks bogat je esencijalnim masnim kiselinama i jača njezinu otpornost. Q10 dnevna krema sa zaštitnim faktorom 15 dodatno štiti kožu od preranog starenja uzrokovanog suncem te intenzivno hidratizira.
dm broj proizvoda: 1456108
EAN: 4066447985351
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 15
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, C12-15 ALKYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CETEARYL ALCOHOL, DIBUTYL ADIPATE, ISOAMYL P-METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, MYRISTYL ALCOHOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, CETEARYL GLUCOSIDE, CETYL ALCOHOL, STEARIC ACID, STEARYL ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, CAPRYLYL GLYCOL, MYRISTYL GLUCOSIDE, PARFUM, XANTHAN GUM, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, UBIQUINONE, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, AMYL SALICYLATE, VANILLIN, ROSE KETONES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te nježno umasirati. Izbjegavati područje oko očiju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
www.dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (58,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,05 l (58,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća krema protiv bora za područje oko očiju – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,015 l (166,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,015 l (166,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Noćna krema protiv bora – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,015 l (56,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,015 l (56,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Dnevna krema protiv bora Q10 Power, SPF 15, 50 ml; Cijena: 11,85 €; Osnovna cijena: 0,05 l (237,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,85 €0,05 l (237,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice Q10 Anti-Wrinkle Extra Nourish, SPF 15, 50 ml; Cijena: 12,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (251,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,55 €0,05 l (251,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora Beauty Collagen – peptidi, kolagen iz akacije, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (106,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,05 l (106,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice Q10 Anti-Wrinkle Sensitive, SPF 15, 50 ml; Cijena: 14,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (290,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,50 €0,05 l (290,00 € za 1 l)Cijena na 14.01.2026.: 14,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Q10 plus C dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 11,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (234,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,70 €0,05 l (234,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Noćna krema protiv bora – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,015 l (56,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,015 l (56,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 20 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,02 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,02 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, za suhu i osjetljivu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 18.09.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za pranje lica, 20 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (37,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



