BaleaUčvršćujuća krema protiv bora za područje oko očiju – Q10 i omega kompleks, 15 ml
2,50 €
0,015 l (166,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za područje oko očiju
- pomaže ublažiti sitne bore i poboljšati čvrstoću kože
- sadrži Q10 omega kompleks te vitamine C i E
- prikladno za osobe koje nose kontaktne leće
- bez mirisa
Balea Q10 krema za područje oko očiju njeguje osjetljivo područje oko očiju i može pomoći ublažiti sitne bore. Balea Q10 okoloočna krema obogaćena je Q10 i OMEGA-kompleksom te sadrži vitamine C i E koji pridonose zaštiti kože od slobodnih radikala. Formula bez mirisa intenzivno hidratizira i poboljšava elastičnost kože. Podnošljivost je dermatološki i oftalmološki potvrđena. Balea Q10 krema je prikladna i za osobe koje nose kontaktne leće.
dm broj proizvoda: 1565264
EAN: 4066447985313
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- njega lica
- Svojstva proizvoda:
- bez mirisa
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC_CAPRIC TRIGLYCERIDE, OCTYLDODECANOL, DICAPRYLYL ETHER, GLYCERYL STEARATE CITRATE, MYRISTYL MYRISTATE, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED COCO_GLYCERIDES, CI 77891, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM CITRATE, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, UBIQUINONE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro i navečer nakon čišćenja lica nanijeti na područje oko očiju te nježno utapkati. Prikladno za osobe koje nose kontaktne leće.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Noćna krema protiv bora – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,015 l (56,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,015 l (56,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (58,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,05 l (58,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora – koenzim Q10 i omega kompleks, SPF 15, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,005 l (170,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,005 l (170,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema za područje oko očiju protiv bora Q10 Power, 15 ml; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (796,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €0,015 l (796,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za područje oko očiju Q10, 15 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,015 l (156,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,015 l (156,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Intenzivna krema protiv bora Q10, 50 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,05 l (66,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,05 l (66,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,23 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vital blago tonirana krema za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,015 l (280,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,015 l (280,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Revitalizirajuća krema protiv podočnjaka i otečenih očiju, 15 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (17,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,15 l (17,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (58,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,05 l (58,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antioksidativni serum za lice s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za posvjetljivanje pigmentnih mrlja s vitaminom C i niacinamidom, 50 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (98,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,05 l (98,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni roll-on s hijaluronskom kiselinom, 15 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (193,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vital blago tonirana krema za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,015 l (280,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,015 l (280,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Revitalizirajuća krema protiv podočnjaka i otečenih očiju, 15 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (17,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,15 l (17,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



