BaleaHidratantni roll-on s hijaluronskom kiselinom, 15 ml
2,90 €
0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s hijaluronskom kiselinom, ekstraktom algi i hladećom kuglicom za područje oko očiju
- s rashladnim učinkom
- prikladno za osobe koje nose kontaktne leće
- pomaže smanjiti natečenost i bore
- bez mirisa
Balea Aqua roll-on za područje oko očiju pruža intenzivnu i dugotrajnu hidrataciju za svjež i odmoran izgled. Njegova lagana formula s hijaluronskom kiselinom i ekstraktom algi može pomoći smanjiti vidljivost bora u području očiju. Rashladna masažna kuglica potiče mikrocirkulaciju i može ublažiti natečenost, pružajući tako blistav pogled. Provitamin B5 dodatno umiruje osjetljivu kožu, dok vitamin E pomaže u zaštiti od vanjskih utjecaja. Balea Aqua roll-on gel je bez mirisa i idealan je za svakodnevnu njegu.
dm broj proizvoda: 1461318
EAN: 4070765000894
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN,CETEARYL ALCOHOL, COCO-CAPRYLATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYALURONATE, MACROCYSTIS PYRIFERA EXTRACT, PANTHENOL, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-1, PANTOLACTONE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro i navečer nakon čišćenja lica kružnim pokretima nanijeti na područje oko očiju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Roll-on za područje oko očiju Energy, 15 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (196,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,015 l (196,67 € za 1 l)Cijena na 19.08.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Aloe+collagen roll-on za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 5,40 €; Osnovna cijena: 0,015 l (360,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,40 €0,015 l (360,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Revitalizirajuća krema protiv podočnjaka i otečenih očiju, 15 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (17,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,15 l (17,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za područje oko očiju – urea i pantenol, 15 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (193,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidrogel maska za oči s vodom kaktusa i hijaluronom, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice Aqua, 30 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (108,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,03 l (108,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči s hijaluronom, ekstraktom magnolije i vitaminom E, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vital blago tonirana krema za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,015 l (280,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,015 l (280,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice Aqua, 30 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (108,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,03 l (108,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema za lice s hijaluronom i provitaminom B5, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Revitalizirajuća krema protiv podočnjaka i otečenih očiju, 15 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,15 l (17,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,15 l (17,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidrogel maska za oči s vodom kaktusa i hijaluronom, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća krema protiv bora za područje oko očiju – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,015 l (166,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,015 l (166,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antioksidativni serum za lice s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Hyaluron serum za oči i usne, 15 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (263,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,015 l (263,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za područje oko očiju – urea i pantenol, 15 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (193,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



