BaleaUlje za čišćenje lica, s arganovim uljem, 100 ml
2,85 €
0,1 l (28,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ulje za čišćenje lica
- učinkovito uklanja i vodootpornu šminku
- pogodno za suhu kožu
- formula s arganovim uljem
- bez parfema
Balea ulje za čišćenje lica s arganovim uljem predstavlja nježan način za uklanjanje šminke, nečistoća i naslaga s kože. Njegova formula s arganovim uljem idealna je za suhu kožu. Učinkovito čisti čak i vodootpornu šminku i istovremeno njeguje kožu bez ostavljanja masnog filma. Ovo ulje za čišćenje pomaže u održavanju prirodne ravnoteže vlažnosti kože. Receptura je veganska i bez parfema. Podnošljivost na koži je dermatološki potvrđena.
dm broj proizvoda: 1437541
EAN: 4066447987706
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, ISOPROPYL PALMITATE, ISOPROPYL MYRISTATE, PEG-20 GLYCERYL TRIISOSTEARATE, ETHYLHEXYL STEARATE, TOCOPHEROL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite 2–3 potiska pumpice na vrhove prstiju i nježno umasirajte u suhu kožu lica. Zatim temeljito isperite. Prikladno za lice, oči i usne.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU: Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za čišćenje lica s 3% skvalana Beauty Exper, 100 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (49,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,1 l (49,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljni losion za odstranjivanje šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Odstranjivač šminke Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,1 l (25,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: pH 5,5 kremasti uljni gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,3 l (4,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Micelarna otopina za suhu i osjetljivu kožu 3u1 - ruža, 400 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,15 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Glass Skin – s hijaluronom i kolagenom, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni tonik za lice Beauty Expert, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužva za piling i masažu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea