BaleaBlaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml
2,25 €
0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pjena za čišćenje lica
- s ekstraktom bademovog cvijeta i provitaminom b5
- za suhu i osjetljivu kožu
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea pjena za pranje lica za suhu i osjetljivu kožu pruža iznimno nježno, ali temeljito čišćenje. Njena bogata formula s ekstraktom bademovog cvijeta i provitaminom B5 čuva prirodnu ravnotežu vlažnosti kože i štiti je od isušivanja. Balea pjena za pranje lica ostavlja kožu baršunasto mekom na dodir, bez neugodnog osjećaja zatezanja. Idealna je za svakodnevnu upotrebu, pružajući koži osjećaj ugode i svjež, blistav izgled. Nježna pjena njeguje i umiruje osjetljivu kožu, pripremajući je za daljnje korake njege.
dm broj proizvoda: 1431496
EAN: 4066447986396
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- mlijeko / pjena za čišćenje
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, osjetljiva njega, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA , GLYCERIN , DECYL GLUCOSIDE , SODIUM LAUROYL GLUTAMATE , COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE , PHENOXYETHANOL , CITRIC ACID , SODIUM CHLORIDE , COCO,GLUCOSIDE , GLYCERYL OLEATE , PANTHENOL , PROPYLENE GLYCOL , PARFUM , ETHYLHEXYLGLYCERIN , PRUNUS AMYGDALUS DULCIS FLOWER EXTRACT , TOCOPHEROL , HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro i navečer malo pjene nanijeti na lagano vlažnu kožu i nježno umasirati, a potom isprati toplom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za pranje lica, 20 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (37,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Ultra Sensitive Jelly Wash, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 23.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Micelarna otopina za suhu i osjetljivu kožu 3u1 - ruža, 400 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu s bademovim uljem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 70 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 70 kom. (1,07 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,75 €70 kom. (1,07 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea