BaleaMicelarna otopina za suhu i osjetljivu kožu 3u1 - ruža, 400 ml
2,50 €
0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- čisti, uklanja šminku i njeguje područje lica, očiju i usana
- prikladno za osobe koje nose kontaktne leće
- za suhu i osjetljivu kožu
- dermatološki ispitano
- bez mirisa i alkohola (etanola)
Balea micelarna voda za suhu i osjetljivu kožu kombinira tri proizvoda u samo jednom koraku: čišćenje, uklanjanje šminke i tonik za lice. Nježna formula temeljito uklanja šminku i višak sebuma s lica, očiju i usana. Balea micelarna voda čisti i njeguje kožu te pomaže u očuvanju njezine prirodne ravnoteže vlažnosti. Formulacija je bez mirisa i alkohola, što je čini idealnom za potrebe suhe i osjetljive kože. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1437619
EAN: 4066447987744
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez bojila, bez nanočestica, bez mirisa, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, METHYLPROPANEDIOL, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, ASPARTIC ACID, SODIUM SALICYLATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, FUMARIC ACID, MALEIC ACID, MALIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na blazinicu pa njome, već prema potrebi, nježno očistiti lice, usne i područje oko očiju. Nije potrebno trljanje ni ispiranje vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,50 €0,4 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Micelarna otopina za mješovitu i osjetljivu kožu 3u1 – opuncija, 400 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za mješovitu i osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,85 €; Osnovna cijena: 0,4 l (14,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,85 €0,4 l (14,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica s micelarnom otopinom, 25 kom.; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 25 kom. (6,32 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €25 kom. (6,32 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Supersoft maksi blazinice, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (1,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 70 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 70 kom. (1,07 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,75 €70 kom. (1,07 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Micelarna otopina za mješovitu i osjetljivu kožu 3u1 – opuncija, 400 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Maksi blazinice s ekstraktom svile, 60 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 60 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €60 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 10.02.2026.: 1,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea