BaleaLosion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml
1,30 €
0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dvofazna formula s uljnom komponento
- uklanja i vodootpornu šminku
- s njegujućom formulom za trepavice
- bez mirisa i bez alkohola (bez etanola)
- podnošljivost za kožu dermatološki i oftalmološki potvrđena
Balea dvofazni odstranjivač šminke za oči posebno je razvijen za nježno čišćenje osjetljivog područja oko očiju. Njegova učinkovita, uljna formula nježno i pouzdano uklanja čak i vodootpornu šminku s očiju. Istovremeno, formula bez mirisa njeguje trepavice bez ostavljanja masnog sloja. Balea losion prikladan je za osobe koje nose kontaktne leće. Podnošljivost za kožu dermatološki je i oftalmološki potvrđena.
dm broj proizvoda: 1622360
EAN: 4066447988253
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- odstranjivač šminke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, pH neutralno, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, CAPRYLYL CAPRYLATE/CAPRATE, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, PANTHENOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM PHOSPHATE, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, CI 61565
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Lagano protresite dok se obje faze ne sjedine. Nanesite na blazinicu. Nježno čistite preko zatvorenih kapaka i trepavica od vrha prema dolje, držeći oči zatvorenima.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljni losion za odstranjivanje šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Uljne blazinice za odstranjivanje šminke za oči, 50 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Double Effect odstranjivač šminke oko očiju, 125 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,125 l (34,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,125 l (34,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljne blazinice za odstranjivanje šminke, 50 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica s micelarnom otopinom, 25 kom.; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 25 kom. (6,32 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €25 kom. (6,32 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mixa; Naziv proizvoda: Optimal Tolerance dvofazno sredstvo za skidanje šminke, 125 ml; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,125 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,125 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 70 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 70 kom. (1,07 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,75 €70 kom. (1,07 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljni losion za odstranjivanje šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Supersoft maksi blazinice, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (1,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Uljne blazinice za odstranjivanje šminke za oči, 50 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Micelarna otopina za suhu i osjetljivu kožu 3u1 - ruža, 400 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Odstranjivač laka za nokte s acetonom – aloe vera, 125 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,125 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,125 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 30 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 30 kom. (2,00 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,60 €30 kom. (2,00 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



