Balea medMlijeko za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml
2,90 €
0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za osjetljivu kožu lica i područje oko očiju
- uklanja vodootpornu šminku
- čuva fiziološku floru kože
- dermatološki i alergološki ispitano
- bez mirisa, bojila i parabena
Balea Med mlijeko za čišćenje lica nježno čisti kožu sklonu iritacijama i crvenilu. Pruža koži hidrataciju i uklanja čak i vodootpornu šminku s lica i očiju. Formulacija je posebno prilagođena potrebama osjetljive kože i može podržati njezinu prirodnu ravnotežu. Zahvaljujući blagoj recepturi, mlijeko za čišćenje idealno je za svakodnevnu upotrebu i ostavlja ugodan osjećaj na koži bez zatezanja.
dm broj proizvoda: 1623935
EAN: 4066447952605
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- mlijeko / pjena za čišćenje
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, PEN- TYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, STEARYL ALCOHOL, METHYLPROPANEDIOL, PANTHENOL, NIACIN- AMIDE, XANTHAN GUM, SO- DIUM HYDROXIDE, TOCOPHE- ROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro i navečer nanijeti na lice, nježno razmazati kružnim pokretima pa isprati mlakom vodom ili odstraniti vlažnom blazinicom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Tonik za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za pranje lica, 20 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (37,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Ultra Sensitive Jelly Wash, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 23.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive dječji gel za tuširanje i šampon, 300 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,3 l (4,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za lice Ultra Sensitive – urea i pantenol, 50 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (87,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,05 l (87,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Tonik za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Ultra Sensitive, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Supersoft maksi blazinice, 50 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,90 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €50 kom. (1,90 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Hidratantni serum sa 7 vrsta hijalurona Ultra Sensitive, kriva UC, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Ultra Sensitive Jelly Wash, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 23.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea med