BaleaBezuljne blazinice za odstranjivanje šminke, 50 kom.
1,25 €
50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- micelarne blazinice za uklanjanje šminke s očiju
- nježno uklanjaju šminku topivu u vodi
- pogodno za osobe koje nose kontaktne leće
Balea micelarne blazinice za skidanje šminke bez ulja nježno i temeljito uklanjaju šminku s očiju topivu u vodi. Zahvaljujući učinkovitoj micelarnoj tehnologiji, blazinice privlače čestice nečistoće i šminke poput magneta. Nježna formula bez parfema njeguje osjetljivo područje oko očiju bez ostavljanja masnog traga. Ove blazinice za skidanje šminke s očiju također su prikladne za osobe koje nose kontaktne leće. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena, a proizvod je i oftalmološki testiran.
dm broj proizvoda: 1709884
EAN: 4070765030655
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- maramica
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez ulja / masti, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa
Sastojci
Sastojci
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CITRATE, HYDROXYACETOPHENONE, CITRIC ACID, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Blazinicom nekoliko puta prijeći preko zatvorenih očnih kapaka - trepavice u smjeru odozgo prema dolje.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljni losion za odstranjivanje šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica s micelarnom otopinom, 25 kom.; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 25 kom. (6,32 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €25 kom. (6,32 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, za suhu i osjetljivu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 18.09.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blage vlažne maramice za čišćenje lica 5u1, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 05.06.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo maramice Sensitive, 10 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (12,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €10 kom. (12,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,15 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljni losion za odstranjivanje šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica s micelarnom otopinom, 25 kom.; Cijena: 1,58 €; Osnovna cijena: 25 kom. (6,32 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,58 €25 kom. (6,32 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: blazinice za odstranjivanje laka za nokte bez acetona – zeleni čaj i jabuka, 30 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €30 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein vlažne maramice za čišćenje lica sa salicilnom kiselinom, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 70 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 70 kom. (1,07 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,75 €70 kom. (1,07 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea