BaleaUmirujući hidratantni tonik za lice Beauty Expert, 100 ml
3,95 €
0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ublažava crvenilo, sitne bore i linije od dehidracije
- umiruje, intenzivno hidratizira i jača obrambenu barijeru kože
- s 2 % pantenola i 0,2 % alantoina
- s 4,7 % hidratantnog kompleksa i 3 % SyriCalmTM
- bez dodanih mirisa
Balea Beauty Expert tonik za lice s pantenolom i alantoinom može umiriti kožu i podržati njezinu prirodnu ravnotežu vlažnosti. Receptura s 4,7 % hidratantnog kompleksa, koji se sastoji od glicerina, kompleksa aminokiselina i uree, njeguje kožu te joj pruža dugotrajnu i intenzivnu hidrataciju. Tonik može pomoći ublažiti crvenilo kože, sitne linije i bore uzrokovane suhoćom te osigurati ujednačeniji i blistaviji izgled kože. Zahvaljujući SyriCalm™ sastojku, ovaj Balea Beauty Expert tonik za lice podržava barijeru kože.
dm broj proizvoda: 1704994
EAN: 4070765018929
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, pH neutralno
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, PANTHENOL, BETAINE, ALLANTOIN, UREA, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, PCA, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, PHRAGMITES KARKA EXTRACT, PORIA COCOS EXTRACT, PANTOLACTONE, SERINE, ALANINE, GLYCINE, BIOSACCHARIDE GUM-1, GLUTAMIC ACID, LYSINE HCL, THREONIN, ARGININE, COPPER GLUCONATE, PROLINE, DISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Tonik protresti, nanijeti na dlanove te ujutro i navečer nježno utapkati na očišćenu kožu lica. Izbjegavati područje oko očiju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Tonik za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje lica Beauty Expert Jelly Cleanser, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Expert losion za tijelo Hydration, 200 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,2 l (14,75 € za 1 l)Cijena na 06.04.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive tonik za vlasište Mrtvo more, 100 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (26,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 22.01.2026.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za lice Beauty Expert – Azelain Booster, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za čišćenje lica s AHA i PHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Ultra Sensitive, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Zaglađujući hidratantni serum Beauty Expert Plump & Glow, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje lica Beauty Expert Jelly Cleanser, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Zaglađujući hidratantni serum Beauty Expert Plump & Glow, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za čišćenje lica s AHA i PHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balea serum za lice s niacinamidom, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući piling za lice s BHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (47,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,125 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice Aqua, 30 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (108,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,03 l (108,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea