BaleaSerum za lice Beauty Expert – Azelain Booster, 30 ml
5,95 €
0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s azelaičnom kiselinom, pantenolom, niacinamidom, mliječnom kiselinom i glicerinom
- ublažava prištiće, crvenilo, ožiljke od prištića i hiperpigmentacije
- jača prirodnu obrambenu barijeru i hidratizira
- dermatološki ispitano
Balea Beauty Expert Azelain Booster nudi učinkovitu njegu s koncentriranim sastojcima, optimalno prilagođenu potrebama kože. Kombinacija aktivnih sastojaka s 3 % derivata azelainske kiseline, 1 % pantenola i 3 % glicerina može poboljšati izgled kože i redovitom upotrebom pomoći kod nečistoća. Učinkovita formula s kompleksom azelaina, koji se sastoji od derivata azelainske kiseline, niacinamida i mliječne kiseline, može ublažiti hiperpigmentaciju, crvenilo i tragove prištića. Azelain Booster također pročišćava teksturu kože i pore, čineći ten ujednačenijim. Pantenol umiruje kožu, dok betain biljnog podrijetla podržava zaštitu kožne barijere.
dm broj proizvoda: 1689118
EAN: 4070765018905
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez ulja / masti, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, pH neutralno
Upozorenja
Upozorenja
Samo za vanjsku primjenu. Spriječiti dodir sa sluznicom i očima. Izbjegavati izravno UV zračenje (sunce, solarij) i koristiti min. zaštitni faktor 30. U slučaju iritacija prekinuti primjenu. Nije prikladno za trudnice i dojilje. Ne koristiti kod osjetljive kože.
Sastojci
Sastojci
AQUA, NIACINAMIDE, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, GLYCERIN, BETAINE, PANTHENOL, LACTIC ACID, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro i navečer nanijeti 2-3 kapi na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te nježno umasirati. Prije upotrebe kratko protresti, praznu pipetu stisnuti i uroniti u bočicu, otpustiti stisak pa dozirati serum. Može se koristiti kao 4-tjedna kura ili kontinuirano, ako se dobro podnosi.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na temperaturi do 25 ̊C. Čuvati izvan dohvata djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Expert serum-krema s vitaminom C i E, SPF 30, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (119,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 l (119,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balea serum za lice s niacinamidom, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući piling za lice s BHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (47,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,125 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Expert losion za tijelo Hydration, 200 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,2 l (14,75 € za 1 l)Cijena na 06.04.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za lice Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,01 l (490,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,01 l (490,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni tonik za lice Beauty Expert, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Zaglađujući hidratantni serum Beauty Expert Plump & Glow, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hautrein SOS gel za isušivanje prištića sa salicilnom kiselinom, cinkom i pantenolom, za nečistu kožu, 15 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,02 l (105,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,02 l (105,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balea serum za lice s niacinamidom, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Zaglađujući hidratantni serum Beauty Expert Plump & Glow, 30 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (198,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,03 l (198,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući piling za lice s BHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (47,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,125 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni tonik za lice Beauty Expert, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za čišćenje lica s AHA i PHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (31,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,125 l (31,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antioksidativni serum za lice s vitaminom C, 30 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,03 l (176,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,03 l (176,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



