BaleaŠampon za suho pranje Sensitive, 200 ml
2,50 €
0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za suho pranje za osjetljivo vlasište
- za svježinu, podatnost i volumen kose
- ne ostavlja vidljive ostatke nakon iščešljavanja
- s pantenolom
- bez parfema
Balea Sensitive šampon za suho pranje idealno je rješenje za brzo osvježavanje kose između dva pranja. Njegova nježna formula bez parfema posebno je razvijena za osjetljivo vlasište. U samo nekoliko trenutaka kosa ponovno izgleda svježe, dobiva na volumenu i podatnosti, bez potrebe za vodom. Obogaćen pantenolom, ovaj Balea šampon za suho pranje njeguje kosu, a nakon iščešljavanja ne ostavlja vidljive bijele tragove. Pruža osjećaj čistoće i svježine, čineći kosu spremnom za oblikovanje.
dm broj proizvoda: 1711758
EAN: 4066447989403
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- osjetljivo vlasište
- Svojstva proizvoda:
- bez mirisa, veganski proizvod
- Tip kose:
- masna, osjetljivo vlasište
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. Ne udisati aerosol. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT, ORYZA SATIVA STARCH, CETRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Soft Cotton šampon za suho pranje kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Hawaiian Coconut, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Soft Cotton šampon za suho pranje kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Hawaiian Coconut, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



