BatisteŠampon za suho pranje Sensitive Scalp, 200 ml
4,63 €
0,2 l (23,15 € za 1 l)Cijena na 31.07.2025.: 4,63 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- idealno za korištenje između pranja kose
- revitalizira kosu
- uklanja višak masnoće
- omogućuje lakše oblikovanje i daje volumen kosi
- s blagim mirisom
Šampon za suho pranje kose koji je nježan za osjetljivo tjeme? Batiste Sensitive Scalp šampon za suho pranje kose sadrži laganu i blago mirisnu formulu s aloe verom koja je razvijena za osjetljivu kožu i dermatološki je testirana. Ovaj šampon nježno upija višak masnoće i neutralizira neugodne mirise ostavljajući kosu svježom. Oživite kosu uz dugotrajnu svježinu između pranja s Batiste Sensitive Scalp šamponom za suho pranje.
dm broj proizvoda: 3068164
EAN: 5010724000762
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez amonijaka
Sastojci
Sastojci
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA STARCH, DISTEARYLDIMONIUM CHLORIDE, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prskajte sprej celom dužinom
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Držati na suhom i tamnom mestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Sarantis d.o.o.
Tržaška cesta 515/ Sl-1351, Brezovica pri Ljubljani
office@sarantisgroup.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Velika Britanija
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ORÉAL PARiS REVITALIFT; Naziv proizvoda: Glass Skin Jelly maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.01.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Češalj s iglom, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €1 kom. (1,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf taft; Naziv proizvoda: True Volume Ultra Strong lak za kosu, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,57 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Batiste



