BaleaŠampon za suho pranje kose Glamorous Moment, 200 ml
2,50 €
0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za suho pranje kose
- s orijentalno-cvjetnim mirisom
- za volumen i podatnost kose
- pruža dugotrajnu svježinu
- ne ostavlja vidljive ostatke nakon raščešljavanja
Balea Glamorous Moments šampon za suho pranje omogućuje brzo i jednostavno osvježenje kose između dva pranja. Zahvaljujući svojoj učinkovitoj formuli, kosa u trenu dobiva na volumenu i podatnosti. Očaravajući orijentalno-cvjetni miris pruža dugotrajan osjećaj svježine. Nakon raščešljavanja, Balea Glamorous Moments šampon za suho pranje ne ostavlja vidljive ostatke, a kosa je mirisna i spremna za oblikovanje. Za glamurozan trenutak i osjećaj svježe oprane kose bilo kada i bilo gdje.
dm broj proizvoda: 1412780
EAN: 4066447989359
Značajke
Značajke
- Grupe mirisa:
- cvjetni, orijentalni
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez ulja / masti, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
- Tip kose:
- sve vrste
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. Ne udisati aerosol. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA STARCH, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Dobro raščešljati kosu. Za zaštitu odjeće prebaciti ručnik preko ramena. S udaljenosti od cca 20 cm pramen po pramen suhe kose ravnomjerno poprskati malom količinom proizvoda i kratko ostaviti da se osuši. Kosu pažljivo iščešljati ili ostaviti da djeluje preko noći. Napomena: prije svakog prskanja dobro protresti dozu kako bi se spriječilo začepljenje ventila. Ako se mlaznica začepi, oprati je toplom vodom i dobro posušiti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Hawaiian Coconut, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Soft Cotton šampon za suho pranje kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Mirisni sprej za tijelo – Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Soft Cotton šampon za suho pranje kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Hawaiian Coconut, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Glass Skin – s hijaluronom i kolagenom, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



