BaleaMirisni sprej za tijelo – Glamorous Moment, 200 ml
2,45 €
0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s orijentalnim cvjetnim mirisom i biljnim glicerinom
- osvježenje za sve tipove kože
- za intenzivan mirisni doživljaj
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea mirisni sprej za tijelo Glamorous Moment pruža zavodljiv mirisni doživljaj. Njegova formula s orijentalno-cvjetnim notama osvježava kožu i obavija je intenzivnim mirisom. Obogaćen glicerinom biljnog podrijetla, Balea sprej za tijelo pruža ugodu tijekom cijelog dana. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena. Balea mirisni sprej za tijelo Glamorous Moment idealan je za svakodnevnu upotrebu i posebne trenutke kada se želi ostaviti dojam.
dm broj proizvoda: 1309633
EAN: 4066447969054
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez bojila, bez nanočestica, bez ulja / masti, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Čuvati izvan dohvata djece. Ne prskati izravno u oči niti na lice. Sadrži alkohol.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Točan naziv proizvoda:
Balea Parfum Bodyspray Glamorous Moment
Sastojci
Sastojci
AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Raspršiti na tijelo s udaljenosti od cca 15 cm.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za tijelo Beautiful Dreams, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sjajni sprej za tijelo Tropical Dream s voćnim mirisom, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 01.04.2026.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje Dark Elegance, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Expert losion za tijelo Hydration, 200 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,2 l (14,75 € za 1 l)Cijena na 06.04.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ulje za tuširanje s voćnim mirisom, 250 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,25 l (7,80 € za 1 l)Cijena na 09.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za tijelo Beautiful Dreams, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo krema s natronom – malina i magnolija, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Glamorous Moment, 40 pranja, 1 l; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 l (1,45 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 l (1,45 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Miris za rublje – Glamorous Moment, 400 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,13 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,4 l (6,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea