BaleaParfem za kosu Pink Blossom, 100 ml
2,65 €
0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfem za kosu
- s pudrasto-cvjetnim mirisom
- za prirodan sjaj bez otežavanja
- bez silikona
Balea Pink Blossom parfem pruža kosi cvjetni mirisni doživljaj koji očarava kosu i osjetila. Njegov pudrasto-cvjetni miris obavija kosu i daje joj prirodan sjaj, a da je pritom ne otežava. Lagana formula idealna je za osvježavanje kose između pranja ili za dodavanje posebnog mirisnog dodira u bilo kojem trenutku. Balea Pink Blossom ostavlja kosu osjetilno mirisnom i njegovanom, pružajući osjećaj svježine i prekrasan miris koji traje.
dm broj proizvoda: 3048807
EAN: 4066447982978
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- bez amonijaka, bez silikona, veganski proizvod
- Tip kose:
- sve vrste
Sastojci
Sastojci
Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Glycerin, Parfum, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Linalyl Acetate, Linalool, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Pogostemon Cablin Oil, Hexadecanolactone, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citric Acid.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Luxemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za zaglađivanje i sjaj kose, 100 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,1 kom. (22,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,1 kom. (22,50 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Glossy & Shine gel-vosak za sjaj kose, 75 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,075 l (23,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,075 l (23,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči s hijaluronom, ekstraktom magnolije i vitaminom E, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pink Blossom, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,2 l (10,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu kose od topline, 200 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,2 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Mirisni sprej za tijelo – Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Glass Skin – s hijaluronom i kolagenom, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea


