BaleaSprej za svilenkasti sjaj kose 5u1
2,20 €
0,15 l (14,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sprej za sjaj kose 5 u 1
- za briljantan sjaj i baršunasto meku kosu
- zaštita od topline do 230 °C
- s ugodnim mirisom breskve
- veganski proizvod
Balea 5u1 sprej za svileni sjaj kose pruža kosi briljantan sjaj i baršunastu mekoću. Njegujuća formula s ugodnim mirisom breskve njeguje beživotnu kosu i kroti neposlušne vlasi. Osim toga, ovaj sprej za kosu nudi zaštitu od topline do 230 °C i olakšava raščešljavanje. Za blistav sjaj sve do vrhova i osjećaj njegovane kose, ovaj 5u1 sprej idealan je dodatak svakodnevnoj rutini njege. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1679731
EAN: 4066447982879
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- raspršivač
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Ne prskati na lice. Ako dođe u dodir s očima ili sluznicom, odmah isprati vodom
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PANTHENOL, NIACINAMIDE, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, BENZALDEDEHYDE, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati nakon pranja na mokru kosu i kratko ostaviti da djeluje. Ne ispirati Umasirati nakon pranja na mokru kosu i kratko ostaviti da djeluje. Ne ispirati
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.hr
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator u spreju Keratin Repair, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,2 l (10,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za kovrče i zaštitu kose od topline 2u1, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše pletenje kose - Happy berry, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 12.05.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu kose od topline, 200 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,2 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dvofazni sprej za zaštitu kose od topline, 75 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,075 l (17,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,075 l (17,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za intenzivnu njegu oštećene kose 3u1 – vanilija i bademovo ulje, 300 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,3 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za lakše raščešljavanje kose, 200 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,2 l (10,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Fluid za kosu Keratin Repair, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči s hijaluronom, ekstraktom magnolije i vitaminom E, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Serum za kosu Glow & Shine Ultra Gloss, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za obojenu i kosu bez sjaja Glossy Color, 20 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,02 l (77,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,02 l (77,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



