Balea PROFESSIONALUlje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml
3,25 €
0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- intenzivno ulje za kosu
- zaštita od topline do 230 °C
- za izrazito oštećenu i suhu kosu
- njegujuća formula s 3-strukim uljnim kompleksom
- ultra lagana i nemasna formula
Balea PROFESSIONAL Oil Repair Intensiv ulje pruža trenutnu pomoć i kroti neposlušnu i jako oštećenu kosu. Bogata formula s arganovim, marula i babassu uljem intenzivno njeguje i jača kosu od korijena do vrhova. Iznimno lagana i nemasna tekstura osigurava kosi bogatu njegu bez otežavanja. Za svakodnevnu upotrebu, ovo Balea PROFESSIONAL ulje za kosu pruža i zaštitu od topline do 230 °C. Rezultat je podatna, meka i sjajna kosa zdravog izgleda. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1700841
EAN: 4066447888195
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- ulje
- Djelovanje:
- njega
- Tip kože:
- svi tipovi kože, normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, veganski proizvod
- Tip kose:
- oštećena/iscrpljena, suha
Sastojci
Sastojci
Isododecane, C11-13 Isoalkane, Dimethiconol, Isohexadecane, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Dimethicone, Helianthus Annuu Ingredients: Isododecane, C11-13 Isoalkane, Dimethiconol, Isohexadecane, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Parfum, Citrus Aurantium Peel Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Benzaldehyde, CI 40800
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv regenerator za kosu – za oštećenu i suhu kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Oil Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Plex Care, 50 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (65,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 27.03.2026.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Fluid za kosu Keratin Repair, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Oil Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Fluid za kosu Keratin Repair, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu kose od topline, 200 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,2 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Plex Care, 50 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (65,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Brilliant Blond serum za kosu, 100 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,1 l (29,50 € za 1 l)Cijena na 23.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



