Balea PROFESSIONALŠampon za kosu Oil Repair, 250 ml
1,65 €
0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za izrazito oštećenu i suhu kosu
- za intenzivno njegovanu i sjajnu kosu
- njegujuća formula s trostrukim uljnim kompleksom i keratinom
- formula bez silikona
Balea PROFESSIONAL Oil Repair šampon intenzivnu njegu izrazito oštećenoj i suhoj kosi. Učinkovita formula s keratinom i trostrukim uljnim kompleksom arganovog, marula i babassu ulja nježno čisti i jača kosu. Pridonosi sprječavanju oštećenja kose i smanjuje pucanje vrhova. Korištenjem Oil Repair šampona kosa postaje intenzivno njegovana i blistavo sjajna, bez otežavanja.
dm broj proizvoda: 1703915
EAN: 4070765001389
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- njega, hidratantno, za sjaj
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
- Tip kose:
- suha, oštećena/iscrpljena, bez sjaja
Sastojci
Sastojci
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Parfum, Glycerin, Propylene Glycol, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycol Distearate, PEG- 4 Rapeseedamide, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citric Acid, Sodium Hydroxide
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Nježno umasirati na mokru kosu, kratko ostaviti da djeluje i potom dobro isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv regenerator za kosu – za oštećenu i suhu kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Keratin Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Hair Repair šampon za kosu za rast i jačanje kose, 250 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (23,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,25 l (23,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Glossy Color šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Molecular Care, 250 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,25 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Keratin Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kovrčavu i valovitu kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Hydra Volume, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Glossy Color šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Brilliant Blond, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Sensitive, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



