Balea PROFESSIONALMaska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml
3,95 €
0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- intenzivna maska
- za izrazito oštećenu i lomljivu kosu
- formula s trostrukim uljnim kompleksom i keratinom
- može smanjiti lomljenje kose
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea PROFESSIONAL maska za kosu Oil Repair Intensiv pruža intenzivnu njegu izrazito oštećenoj i suhoj kosi. Njegujuća formula s trostrukim uljnim kompleksom i keratinom jača kosu od korijena do vrhova te joj vraća sjaj i mekoću. Ova intenzivna maska za kosu može pomoći u smanjenju lomljenja kose i poboljšati strukturu vlasi. Redovitom upotrebom Balea PROFESSIONAL maske, kosa postaje lakša za raščešljavanje i dobiva prirodan sjaj. Njeguje kosu bez otežavanja i ostavlja je podatnom i revitaliziranom.
dm broj proizvoda: 1696984
EAN: 4070765002027
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- njega
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez silikona, bez sulfata
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, HYDROLYZED KERATIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, KAOLIN, DICAPRYLYL ETHER, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, DIPROPYLENE GLYCOL, PARFUM, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, SODIUM BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
1 - 2 puta tjedno nježno umasirati u mokre pramenove i vrhove, ostaviti da djeluje 2 - 5 minuta i pažljivo isprati
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv regenerator za kosu – za oštećenu i suhu kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin Repair kura za kosu, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za intenzivnu obnovu kose Oil Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za intenzivnu njegu oštećene kose 3u1 – vanilija i bademovo ulje, 300 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,3 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Plex Care, 50 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (65,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intensivpflege regenerator za oštećenu kosu – vanilija i ulje badema, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za intenzivnu obnovu kose Oil Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin Repair kura za kosu, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za intenzivnu njegu oštećene kose 3u1 – vanilija i bademovo ulje, 300 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,3 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Plex Care, 50 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (65,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Leave-In maska za kosu Molecular Care, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Brilliant Blond, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Fluid za kosu Keratin Repair, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



