Balea PROFESSIONALUlje za kosu Plex Care, 50 ml
3,25 €
0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- obnavljajuće ulje za kosu
- tehnologija za intenzivnu obnovu sa zaštitom od topline
- zatvara, štiti i obnavlja
- jača strukturu kose
- za kemijski tretiranu i oštećenu kosu
Balea Professional Plex Care ulje za kosu s tehnologijom za intenzivnu obnovu jača kemijski tretiranu i oštećenu kosu iznutra. Pomaže popuniti praznine u oštećenoj strukturi kose i zaglađuje je. Sa zaštitom od topline do 230 °C pruža savršenu njegu prije toplinskog oblikovanja. Za ojačanu strukturu i otporniju kosu – Balea Professional Plex Care.
dm broj proizvoda: 1343983
EAN: 4066447888218
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- ulje
- Djelovanje:
- njega
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez amonijaka
- Tip kose:
- suha, oštećena/iscrpljena
Sastojci
Sastojci
Isododecane, C11-13 Isoalkane, Dimethiconol, Isohexadecane, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil, Zea Mays Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
PRIMJENA: Malu količinu umasirati u vlažnu ili suhu dužinu kose. Malu količinu umasirati u vlažnu ili suhu dužinu kose.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
service@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care regenerator za kosu, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care sprej za kosu, 150 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,15 l (18,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,15 l (18,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care regenerator za kosu, 200 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,2 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv regenerator za kosu – za oštećenu i suhu kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Leave-In maska za kosu Molecular Care, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care sprej za kosu, 150 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,15 l (18,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,15 l (18,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care regenerator za kosu, 200 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,2 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Fluid za kosu Keratin Repair, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Serum za kosu Glow & Shine Ultra Gloss, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za zaštitu kose od topline, 200 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,2 l (11,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za obojenu i kosu bez sjaja Glossy Color, 20 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,02 l (77,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,02 l (77,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



