Balea PROFESSIONALRegenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml
1,65 €
0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- intenzivno obnavljajući regenerator za kosu
- za iznimno oštećenu i suhu kosu
- formula s keratinom i kompleksom od 3 ulja
- smanjuje lomljenje kose i olakšava raščešljavanje
- bez silikona
Balea Professional Oil Repair Intense regenerator za kosu posebno je razvijen za potrebe iznimno oštećene i suhe kose. Njegova snažna formula s keratinom i kompleksom od 3 ulja – argana, marule i babassua, pruža intenzivnu njegu i dubinski jača kosu. Regenerator smanjuje lomljenje kose i olakšava raščešljavanje. S Balea Oil Repair Intense regeneratorom, kosa je vidljivo zdravija, elastičnija i sjajnija. Formula ne sadrži silikone i dermatološki je ispitana.
dm broj proizvoda: 1703916
EAN: 4070765001402
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- za sjaj, njega, hidratantno, lako češljanje
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
- Tip kose:
- suha, oštećena/iscrpljena
Sastojci
Sastojci
Aqua · Glycerin · Cetearyl Alcohol · Isopropyl Palmitate · Behentrimonium Chloride · Panthenol · Hydrolyzed Keratin · Helianthus Annuus Hybrid Oil · Ricinus Communis Seed Oil · Argania Spinosa Kernel Oil · Orbignya Oleifera Seed Oil · Sclerocarya Birrea Seed Oil · Parfum · Isopropyl Alcohol · Sodium Benzoate · Potassium Sorbate · Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes · Citric Acid.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno umasirajte u mokru kosu, ostavite da kratko djeluje, a zatim temeljito isperite mlakom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv regenerator za kosu – za oštećenu i suhu kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Keratin Repair, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Oil Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care regenerator za kosu, 200 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,2 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Molecular Care, 200 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,2 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Brilliant Blond, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Oil Repair, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Keratin Repair, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Hydra Volume, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za obojenu i kosu bez sjaja – ricinusovo ulje i ekstrakt divlje ruže, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Brilliant Blond, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



