BaleaRegenerator za oštećenu kosu, 300 ml
0,95 €
0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- regenerator za oštećenu kosu
- formula za lakše raščešljavanje
- s mirisom vanilije i bademovim uljem
- za oštećenu i suhu kosu
- veganski proizvod bez silikona
Balea regenerator za oštećenu kosu pruža intenzivnu njegu i obnavljanje. Njegova bogata formula s mirisom vanilije i dragocjenim bademovim uljem njeguje oštećenu i suhu kosu, čineći je mekom i podatnom. Formula za lakše raščešljavanje, obogaćena vitaminom B3 i provitaminom B5, može pomoći u postizanju blistavog sjaja sve do vrhova. Ovaj Balea regenerator za kosu idealan je za svakodnevnu upotrebu, a kosa nakon korištenja izgleda njegovano i sjajno. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1703704
EAN: 4066447982794
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- njega, lako češljanje, za sjaj
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona, veganski proizvod
- Tip kose:
- oštećena/iscrpljena
Sastojci
Sastojci
Aqua, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Niacinamide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Dicaprylyl Ether, Isopropyl Palmitate, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Vanillin, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citric Acid
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za intenzivnu njegu oštećene kose 3u1 – vanilija i bademovo ulje, 300 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,3 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv regenerator za kosu – za oštećenu i suhu kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Maska za kosu Professional Oil Repair Intensiv, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care regenerator za kosu, 200 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,2 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući regenerator za oštećenu kosu – avokado i mango, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za intenzivnu njegu oštećene kose 3u1 – vanilija i bademovo ulje, 300 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,3 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



