BaleaŠampon za masnu kosu, 300 ml
0,95 €
0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za kosu koja se brzo masti i suhe vrhove
- s osvježavajućim mirisom zelene jabuke
- vitalizira kosu i vlasište
- veganska formula s Refresh-Care kompleksom
- bez silikona
Balea Pure Frische šampon vitalizira kosu i vlasište te pruža osjećaj čistoće. Svojim osvježavajućim mirisom zelene jabuke osigurava trenutak svježine tijekom pranja kose. Posebna formula s Refresh-Care kompleksom prilagođena je potrebama kose koja se brzo masti i suhih vrhova. Balea Pure Frische šampon nježno čisti i kosi može pružiti živahnost. Za njegovanu kosu koja je svježa i lagana na dodir.
dm broj proizvoda: 1703587
EAN: 4066447982695
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez silikona
- Tip kose:
- masna, fina/tanka
Sastojci
Sastojci
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Panthenol, Menthol, Niacinamide, Parfum, Glycerin, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Lactic Acid
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Umasirajte u mokru kosu. Temeljito isperite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUBRiNA RECEPT; Naziv proizvoda: Recept Clean & Fresh šampon za masnu kosu, 400 ml; Cijena: 5,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,35 €0,4 l (13,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



