BaleaŠampon za gustu kosu – ružmarin i kadulja
1,95 €
0,4 l (4,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- osvježavajući šampon za kosu
- za gušću i puniju kosu
- s ekstraktom ružmarina i kadulje
- bez silikona i sulfata
- veganski proizvod
Balea Natural Beauty Osvježavajući biljni šampon s ekstraktom ružmarina i kadulje jača i njeguje kosu. Nježna formula može potaknuti mikrocirkulaciju vlasišta i pridonijeti osjećaju gušće i punije kose. Receptura bez silikona i sulfata* nježno čisti kosu i vlasište. Osvježavajući biljni šampon ostavlja ugodan miris i osjećaj svježine. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3058560
EAN: 4070765053395
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, SORBITOL, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, KIGELIA AFRICANA FRUIT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, SALVIA SCLAREA EXTRACT, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK EXTRACT, PARFUM, LINALOOL, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, COCO-GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ALCOHOL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID, SODIUM SULFATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati u mokru kosu. Temeljito isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući šampon za oštećenu kosu – avokado i mango, 400 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,88 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,4 l (4,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući regenerator za oštećenu kosu – avokado i mango, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: schauma; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Stronger for Longer Hair – hibiskus i ružmarin, 400 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,4 l (7,38 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,4 l (7,38 € za 1 l)Cijena na 07.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Šampon za rast, obnovu i jačanje kose – Piskavica & Ružmarin, 950 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,95 l (4,95 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €0,95 l (4,95 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući šampon za oštećenu kosu – avokado i mango, 400 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,88 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,4 l (4,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući regenerator za oštećenu kosu – avokado i mango, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – malina i magnolija, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – badem i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intensivpflege regenerator za oštećenu kosu – vanilija i ulje badema, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



