BaleaRegenerator za kovrčavu i valovitu kosu, 350 ml
1,95 €
0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s uljem makadamije i shea maslacem
- definira kovrče i olakšava raščešljavanje
- posebno pogodno za tipove kovrča 3 i 4
- pogodno za Curly Girl metodu
- bez silikona
Balea Natural Beauty regenerator za kovrčavu kosu s uljem makadamije i shea maslacem definira i njeguje kosu. Bogata formula čini kosu podatnom i mekom te poboljšava njezino raščešljavanje bez otežavanja. Balea Natural Beauty regenerator idealan je za kovrčavu i valovitu kosu, posebno za tipove kovrča 3 i 4, a pogodan je i za Curly Girl metodu. Formula ovog regeneratora za kosu čini kovrče podatnima i mekanima na dodir.
dm broj proizvoda: 1670653
EAN: 4070765053371
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, BETAINE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, MACADAMIA INTEGRIFOLIA/TETRAPHYLLA SEED OIL, TOCOPHEROL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, COCOCAPRYLATE/CAPRATE, DIPROPYLENE GLYCOL, PARFUM, TETRAMETHYL ACETHLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALYL ACETATE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati u mokru kosu, ostaviti da kratko djeluje pa temeljito isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući regenerator za oštećenu kosu – avokado i mango, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hidratantni regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i ylang-ylang, 250 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,25 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući šampon za oštećenu kosu – avokado i mango, 400 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,88 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,4 l (4,88 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intensivpflege regenerator za oštećenu kosu – vanilija i ulje badema, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Molecular Care, 200 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,2 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: natural beauty obnavljajući regenerator za oštećenu kosu – avokado i mango, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kovrčavu i valovitu kosu Traumlocken, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Traumlocken krema za oblikovanje kovrči, 150 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,15 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



