BaleaGel za kovrčavu kosu, 100 ml
2,15 €
0,1 l (21,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za oblikovanje kovrčave kose
- za definirane kovrče s elastičnošću
- anti-frizz efekt bez otežavanja
- formula s pantenolom i betainom
- bez silikona
Balea Locken Crunchgel pruža definirane i elastične kovrče pune života. Njegova formula djeluje protiv neželjenog kovrčanja kose, a da je pritom ne otežava. Obogaćen pantenolom i betainom, ovaj gel njeguje kosu i daje joj potrebnu hidrataciju. Za prirodan izgled i postojanost frizure, Balea gel za kovrče idealan je izbor za svakodnevno oblikovanje. Rezultat su prekrasno oblikovane kovrče pune života i sjaja.
dm broj proizvoda: 2476122
EAN: 4066447991727
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez silikona
- Tip kose:
- kovrčava
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, HYDRO, LYZED CORN STARCH, XANTHAN GUM, POLYGLYCERYL, 6 CAPRYLATE, POLYGLYCERYL, 4 CAPRATE, PARFUM, POTASSIUM SORBATE, BETAINE, PANTHENOL, MAGNESIUM SULFATE, GELLAN GUM, SODIUM CITRATE, LACTIC ACID, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANYL ACETATE, LINALOOL, PINENE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za kovrče i zaštitu kose od topline 2u1, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Traumlocken krema za oblikovanje kovrči, 150 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,15 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Traumlocken krema za oblikovanje kovrči, 150 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,15 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za kovrče i zaštitu kose od topline 2u1, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kovrčavu i valovitu kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu, 350 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,35 l (5,57 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,35 l (5,57 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



