Balea PROFESSIONALUlje za kovrčavu kosu, 100 ml
3,95 €
0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ulje za definiranje
- za kovrčavu i valovitu kosu
- formula s 5 dragocjenih biljnih ulja
- bez silikona
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea PROFESSIONAL Traumlocken ulje pruža kovrčavoj i valovitoj kosi definiciju i podatnost. Njegova formula s pet dragocjenih biljnih ulja – babassu, arganovim, kokosovim, jojobinim i suncokretovim uljem može pomoći u zadržavanju vlage u kosi. Njeguje suhe i lomljive vlasi te štiti od neželjenog kovrčanja (frizza). Ovo Balea PROFESSIONAL ulje za kosu čini kovrče njegovanima i definiranima, bez osjećaja težine. Za osjećaj meke i njegovane kose.
dm broj proizvoda: 1635760
EAN: 4070765002089
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- ulje
- Djelovanje:
- protiv kovrčanja, njega, za kovrče
- Svojstva proizvoda:
- na uljnoj bazi, bez alkohola, bez silikona, bez sulfata, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
Helianthus Annuus Hybrid Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, AMP-Isostearoyl Wheat/Corn/Soy Amino Acids, Triticum Vulgare Bran Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Camellia Oleifera Seed Oil, Cetearyl Nonanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Linoleic Acid, Parfum, Amyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, CI 40800
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Traumlocken krema za oblikovanje kovrči, 150 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,15 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kovrčavu i valovitu kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Plex Care, 50 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (65,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,05 l (65,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Bonding Oil, 30 ml; Cijena: 12,50 €; Osnovna cijena: 0,03 l (416,67 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine12,50 €0,03 l (416,67 € za 1 l)Cijena na 03.04.2026.: 12,50 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin Repair kura za kosu, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za obojenu i kosu bez sjaja Glossy Color, 20 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,02 l (77,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,02 l (77,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kovrčavu i valovitu kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Traumlocken krema za oblikovanje kovrči, 150 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (22,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,15 l (22,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kosu Oil Repair Intensiv, 100 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,1 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Fluid za kosu Keratin Repair, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



