alverde NATURKOSMETIKŠampon za kosu protiv prhuti, 200 ml
2,20 €
0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za kosu protiv prhuti
- djeluje protiv prhuti i ublažava svrbež
- s ružmarinom i brazilskim oraščićem
- za vlasište koje se peruta i svrbi
alverde NATURKOSMETIK šampon protiv prhuti nježno čisti pomoću biljnih tenzida te njeguje kosu i vlasište već od prvog pranja. Njegujuća receptura s ružmarinom i brazilskim oraščićem djeluje protiv prhuti, može smanjiti njezino ponovno stvaranje i ublažiti neugodan svrbež. Kosa je ojačana, a vlasište umireno. Redovitom upotrebom, ovaj šampon protiv prhuti pridonosi osjećaju ugode na vlasištu. Formulacija ne sadrži silikone i pruža osjećaj prirodno njegovane kose.
dm broj proizvoda: 1437264
EAN: 4067796176308
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- eko, veganski proizvod, prirodna kozmetika
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, BETAINE, MARIS SAL, CITRIC ACID, BERTHOLLETIA EXCELSA SEED POWDER, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, LACTOBACILLUS FERMENT, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, ALCOHOL DENAT., SODIUM PHYTATE, SODIUM LEVULINATE, LEVULINIC ACID, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, LAVANDULA OIL/EXTRACT, LINALYL ACETATE, IZ CERTIFICIRAOG PRIRODNOG UZGOJA, OD PRIRODNIH ETERIČNIH ULJA
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati na mokru kosu, kratko ostaviti da djeluje i potom dobro isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti Clean Boost, 200 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,2 l (10,75 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Sensitiv, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Biljni šampon za normalnu i masnu kosu, 200 ml; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,2 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Nutri-Care, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 20.11.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Ultra Sensitiv; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon Repair&Care za oštećenu i lomljivu kosu, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za volumen kose – kivi i jabučna metvica, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Ultra Sensitiv; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Biljni šampon za normalnu i masnu kosu, 200 ml; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,2 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti Clean Boost, 200 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,2 l (10,75 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Sensitiv, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – menta i bergamot, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Family – eko mango i smokva, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – maslina i aloe vera, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za volumen kose – kivi i jabučna metvica, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK



