alverde NATURKOSMETIKŠampon za kosu Ultra Sensitiv
2,20 €
0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za osjetljivu kosu i vlasište
- nježno čisti kosu i vlasište
- s hidratantnim biljnim glicerinom
- može spriječiti isušivanje kose
- bez sulfata, parfema, silikona i alkohola
alverde NATURKOSMETIK alverde šampon Ultra Sensitive razvijen je za potrebe osjetljivog vlasišta. Nježna formula s tenzidima na biljnoj bazi posebno blago i nježno čisti kosu i vlasište. Receptura s hidratantnim biljnim glicerinom može imati uravnotežujući učinak na vlasište i spriječiti isušivanje kose. Budući da ne sadrži eterična ulja i biljne ekstrakte, ovaj šampon za osjetljivu kosu testirao je i preporučio Njemački savez za alergije i astmu (Deutscher Allergie- und Asthmabund e.V.).
dm broj proizvoda: 1332317
EAN: 4066447919349
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- eko, veganski proizvod, prirodna kozmetika
Informacije o održivosti proizvoda
Informacije o održivosti proizvoda
Ovaj proizvod posjeduje certifikat ili oznaku zaštite okoliša ili održivosti. S ovom informacijom o održivosti želimo olakšati svjesniju potrošnju (s obzirom na zaštitu okoliša).
Odabir certifikata/oznaka smo napravili zajedno s Njemačkim udruženjem za zaštitu prirode NABU.
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, BETAINE, XANTHAN GUM, PENTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati na mokru kosu i kratko ostaviti da djeluje. Potom dobro isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Ultra Sensitiv, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 06.12.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za suhu kosu - aloe vera i hijaluronska kiselina, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Biljni šampon za normalnu i masnu kosu, 200 ml; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,2 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Nutri-Care, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 20.11.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon Repair&Care za oštećenu i lomljivu kosu, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za volumen kose – kivi i jabučna metvica, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Ultra Sensitiv, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 06.12.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu kosu – hijaluronska kiselina i aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti – brazilski orah i ružmarin, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive regenerator za kosu, 250 ml; Cijena: 2,11 €; Osnovna cijena: 0,25 l (8,44 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,11 €0,25 l (8,44 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,11 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – menta i bergamot, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – maslina i aloe vera, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje sa solju iz Mrtvog mora, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Losion za tijelo Ultra Sensitiv, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 2,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK



