alverde NATURKOSMETIK MENŠampon protiv peruti Clean Boost, 200 ml
2,15 €
0,2 l (10,75 € za 1 l)Cijena na 18.09.2025.: 2,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon protiv prhuti
- učinkovito oslobađa od prhuti
- umiruje svrbež vlasišta
- s kofeinom i biljnim keratinom
- podržava rast kose
alverde NATURKOSMETIK MEN šampon protiv prhuti s kofeinom i biljnim keratinom učinkovito se bori protiv prhuti i umiruje nadraženo vlasište. Njegova snažna kombinacija aktivnih sastojaka s kofeinom i biljnim keratinom može podržati rast kose. Redovitom upotrebom, ovaj NATURKOSMETIK MEN šampon protiv prhuti oslobađa kosu i vlasište od prhuti. Za osjećaj čistoće i njegovanu kosu bez neugodne prhuti.
dm broj proizvoda: 3101605
EAN: 4066447909319
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- protiv prhuti, njega
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, prirodna kozmetika
Informacije o održivosti proizvoda
Informacije o održivosti proizvoda
Ovaj proizvod posjeduje certifikat ili oznaku zaštite okoliša ili održivosti. S ovom informacijom o održivosti želimo olakšati svjesniju potrošnju (s obzirom na zaštitu okoliša).
Odabir certifikata/oznaka smo napravili zajedno s Njemačkim udruženjem za zaštitu prirode NABU.
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, MARIS SAL, CITRIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BETAINE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, LEVULINIC ACID, CAFFEINE, SODIUM LEVULNATE, GLYCERYL OLEATE, SODLUM ANISATE, PCA GLYCERYL OLEATE, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, LACTOBACILLUS FERMENT, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, HYDRO- GENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, LINALYL ACETATE, PINENE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL. IZ CERTIFICIRANOG EKOLOŠKOG UZGOJA IZ PRIRODNIH ESENCIJALNIH ULJA
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Šampon umasirati u mokru kosu, a zatim temeljito isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti – brazilski orah i ružmarin, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Biljni šampon za normalnu i masnu kosu, 200 ml; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,2 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: CLEAR Men; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti Refreshing Grease Control – limeta, 360 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,36 l (10,97 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,36 l (10,97 € za 1 l)Cijena na 15.04.2026.: 5,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Ultra Sensitiv; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv peruti – brazilski orah i ružmarin, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sports Nature 3u1, 200 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,2 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Biljni šampon za normalnu i masnu kosu, 200 ml; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,2 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 4u1 Rough Nature, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – menta i bergamot, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za volumen kose – kivi i jabučna metvica, 200 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Family – eko mango i smokva, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Ultra Sensitiv; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – maslina i aloe vera, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od alverde NATURKOSMETIK MEN



