BaleaGel za tuširanje Frische Energie, 500 ml
0,95 €
0,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za tuširanje za cijelu obitelj
- s voćnim mirisom grejpa marakuje i naranče
- za svakodnevnu upotrebu
- veganski proizvod
- za osjećaj njegovane kože
Balea Family gel za tuširanje Frische Energie pruža osvježavajuće iskustvo tuširanja za cijelu obitelj. Njegova nježna formula za čišćenje podržava prirodnu ravnotežu vlažnosti kože i ostavlja ugodan osjećaj mekoće. Voćni miris grejpa, marakuje i naranče oživljava osjetila i pruža energiju. Idealan za svakodnevnu upotrebu, ovaj Balea gel za tuširanje pretvara svaku rutinu njege u poseban trenutak svježine i ugode, čineći kožu njegovanom.
dm broj proizvoda: 1384627
EAN: 4066447965452
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL,GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, CITRIC ACID, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CI 42090
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ulje za tuširanje s voćnim mirisom, 250 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,25 l (7,80 € za 1 l)Cijena na 09.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun - malina i magnolija, dodatno punjenje, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



