BaleaKremasti gel za tuširanje Milch & Honig, 300 ml
0,75 €
0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kremasti gel za tuširanje s mirisom mlijeka i meda
- štiti kožu od isušivanja
- pogodan i za osjetljivu kožu
- pH neutralan za kožu
- dermatološki ispitana i potvrđena podnošljivost za kožu
Balea Kremasti gel za tuširanje Mlijeko i med s proteinima mlijeka i mirisom mlijeka i meda čini kožu mekom i hidratiziranom. Njegova nježna hidratantna formula AquaCellSoft™ pomaže u očuvanju prirodne ravnoteže kože i štiti je od isušivanja. Gel za tuširanje s mlijekom i medom pogodan je i za osjetljivu kožu. Pruža osjećaj meke i njegovane kože pri svakom tuširanju.
dm broj proizvoda: 1239183
EAN: 4066447965629
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- gel za tuširanje
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno
Sastojci
Sastojci
AQUA · SODIUM LAURETH SULFATE · SODIUM CHLORIDE · COCAMIDOPROPYL BETAINE · COCO-GLUCOSIDE · GLYCERYL OLEATE · GLYCERIN · PANTHENOL · HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE · LAC POWDER · MEL · NIACINAMIDE · OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT · GUAR HYDROXYPRO- PYLTRIMONIUM CHLORIDE · CITRIC ACID · GLYCOL DISTEARATE · SODIUM SULFATE · HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE · TOCOPHEROL · PARFUM · HEXYL CINNAMAL · BENZYL ALCOHOL · CITRUS AURANTIUM PEEL OIL · LIMONENE · SODI- UM BENZOATE · PHENOXYETHANOL · CI 10316 · CI 45100.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na vlažnu kožu pa isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – badem i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: pH 5,5 kremasti uljni gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,3 l (4,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kruti sapun za ruke - mlijeko i med, 150 g; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (4,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,15 kg (4,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – badem i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje s uljem jojobe – miris ruže, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 06.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



