BaleaGel za tuširanje After Sun, 300 ml
0,85 €
0,3 l (2,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za tuširanje nakon sunčanja
- uklanja ostatke kreme za sunčanje, klora i slane vode
- s ugodnim učinkom hlađenja
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
- receptura bez mikroplastike i sintetičkih polimera topivih u vodi
Balea gel za tuširanje poslije sunčanja pruža nježno čišćenje i njegu nakon izlaganja suncu. Njegova pH-neutralna formula pouzdano uklanja ostatke kreme za sunčanje, klora i slane vode, istovremeno štiteći kožu od isušivanja. Uživajte u ugodnom učinku hlađenja i ljetnom mirisu koji obavija kožu. Ovaj Balea gel za tuširanje poslije sunčanja čini kožu baršunasto mekom i podatnom. Pogodan je i za osjetljivu kožu, a podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1243123
EAN: 4066447965636
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERIN, MENTHOL, MENTHYL LACTATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM SULFATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, PARFUM, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, METHYL BENZOATE, ETHYL BENZOATE, SODIUM BENZOATE, CI 42051
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Active Carbon 3u1 gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: pH 5,5 kremasti uljni gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,3 l (4,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – badem i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje s uljem jojobe – miris ruže, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 06.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje Milch & Honig, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: After Sun šampon i regenerator za kosu poslije sunčanja 2u1, 250 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,25 l (6,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



