Balea MENGel za tuširanje Sensitive, 3u1, 300 ml
0,75 €
0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za tuširanje 3u1 za muškarce
- nježno čisti tijelo, lice i kosu
- pomaže u zaštiti kože od isušivanja
- podnošljivost za kožu dermatološki potvrđena
- veganski proizvod
Balea MEN Sensitive gel za tuširanje idealan je za svakodnevnu njegu osjetljive kože. Njegova nježna 3u1 formula čisti tijelo, lice i kosu, njeguje kožu i pomaže u zaštiti od njezina isušivanja. Soft Care formula s blagim i njegujućim mirisom ostavlja osjećaj svježine i ugode nakon svakog tuširanja. Zahvaljujući Balea MEN Sensitive gelu za tuširanje, koža nije samo čista, već i hidrirana i zaštićena. Proizvod je pogodan za svakodnevnu upotrebu i pruža ugodno iskustvo njege.
dm broj proizvoda: 1676928
EAN: 4066447966534
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, osjetljiva njega
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Točan naziv proizvoda:
Gel za tuširanje 3u1 za osjetljivu kožu, 300ml
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SORBITOL, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCOL STEARATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Belgija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 l (15,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN