Balea MENDezodorans u spreju Sensitive, 200 ml
1,15 €
0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za osjetljivu kožu
- pruža 24-satnu zaštitu od neugodnih mirisa
- pogodno za primjenu nakon brijanja
- veganski proizvod
- bez aluminija (ACH) i bez alkohola (etanola)
Balea MEN deo sprej sensitive pruža iznimno učinkovitu 24-satnu zaštitu od neugodnih mirisa i posebno je nježan prema koži. Njegova blaga formula idealna je za osjetljivu kožu, a može se koristiti i nakon brijanja. Receptura ne sadrži aluminij (ACH) ni alkohol (etanol), što osigurava visoku podnošljivost. Ovaj dezodorans u spreju osvaja dugotrajnim mirisom i pruža osjećaj svježine i njege tijekom cijelog dana. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1692716
EAN: 4070765015171
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, osjetljiva njega, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati izvan dohvata djece. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Ne udisati aerosol. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči, na nadraženi ni oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, PROPANE, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, TRIETHYL CITRATE, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, OCTYLDODECANOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, OCTENIDINE HCL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, ACETYL CEDRENE, AMYL SALICYLATE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, TERPINEOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti. Raspršiti ispod pazuha s udaljenosti od cca 15 cm. Idealno za upotrebu nakon brijanja. Kod začepljenja mlaznice isprati je pod mlakom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sensitive dezodorans u spreju, 75 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,075 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sensitive, 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN