BaleaDeo krema Sensitiv, 50 ml
1,75 €
0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 21.06.2025.: 1,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u kremi za osjetljivu kožu
- pruža 48-satnu deo zaštitu
- s kokosovim uljem, voskom bobica i bisabololom
- bez aluminija (ACH) i alkohola (etanola)
- veganski proizvod
Balea deo krema sensitive pruža nježnu njegu i pouzdanu 48-satnu deo zaštitu, posebno razvijenu za osjetljivu kožu. Nježna formula bez aluminija (ACH), alkohola (etanola) i sode bikarbone obogaćena je voskom bobica, zaštitnim kandelila voskom i bisabololom koji njeguje kožu. Ova deo krema također sadrži kokosovo ulje za dodatnu njegu. Za osjećaj njegovane i zaštićene kože pazuha tijekom cijelog dana, bez iritacija.
dm broj proizvoda: 3069641
EAN: 4066447979749
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, osjetljiva njega, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
ETHYLHEXYL STEARATE, ZEA MAYS STARCH, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, CI 77947, AQUA, CANDELILLA CERA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SILICA, PARFUM, COCOS NUCIFERA OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, 2-METHYL 5- CYCLOHEXYLPENTANOL, BISABOLOL, TOCOPHEROL, ACETYL CEDRENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN, POGOSTEMON CABLIN OIL,BENZYL ALCOHOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Preporučeno čuvati na 20-25 ºC.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sensitive dezodorans u spreju, 75 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,075 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo krema s natronom – malina i magnolija, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo krema s natronom – malina i magnolija, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Deo krema Pure & Strong, 50 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (69,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,05 l (69,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo maramice Sensitive, 10 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (12,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €10 kom. (12,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vazelin, 125 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,40 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sensitive dezodorans u spreju, 75 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,075 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



