BaleaAntitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml
1,15 €
0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- antiperspirant u spreju
- pruža 48-satnu zaštitu od neugodnih mirisa
- djeluje protiv žutih mrlja i bijelih tragova na odjeći
- s voćno-cvjetnim mirisom
- veganski proizvod i bez alkohola (etanola)
Balea deo antiperspirant 5u1 pruža pouzdanu zaštitu od znojenja i neugodnih tjelesnih mirisa. Njegova formula s voćno-cvjetnim mirisom osigurava dugotrajan osjećaj svježine do 48 sati. Ovaj antiperspirant u spreju djeluje protiv žutih mrlja na odjeći i ne ostavlja bijele tragove. Uz to, pruža nježnu njegu i ugodan osjećaj suhe kože. Veganska formula ne sadrži alkohol (etanol).
dm broj proizvoda: 1693982
EAN: 4066447979848
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, PROPANE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, TRIETHYL CITRATE, OCTYLDODECANOL, PARFUM, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PHENOXYETHANOL, CITRONELLOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti pa s udaljenosti od cca 15 cm raspršiti ispod pazuha.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za cipele, 200 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,75 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,2 l (7,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala – antiperspirant, 200 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,2 l (7,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej Sweet Sunshine s mirisom tropskog voća, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



