BaleaDezodorans u spreju Sensitive, 200 ml
1,15 €
0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nježan dezodorans u spreju
- s kokosovim uljem
- pogodan za upotrebu nakon brijanja
- idealan za osjetljivu kožu
- bez aluminija, bez etanola
Sensitive dezodorans posebno je pogodan za osjetljivu kožu i njeguje je blagom formulom s kokosovim uljem. Pruža pouzdanu zaštitu do 24 sata i pogodan je za upotrebu nakon brijanja. Formulacija je potpuno veganska i ne sadrži aluminij ni etanol. Za osjećaj svježine tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 1693980
EAN: 4066447948134
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Djelovanje:
- njega
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez parafina / mineralnih ulja, bez parabena, bez bojila, bez alkohola, bez aluminijskih soli, osjetljiva koža, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
OPASNOST: Lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se zagrijava. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti, niti paliti čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50 °C/122 °F. Čuvati izvan dohvata djece. Ne prskati u oči i ne nanositi na nadraženu ili oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, PROPANE, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, TRIETHYL CITRATE, COCOS NUCIFERA OIL, C12-15 ALKYL BENZOATE, OCTYLDODECANOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, OCTENIDINE HCL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sensitive dezodorans u spreju, 75 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (19,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,075 l (19,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Derma Control dezodorans u spreju – Sensitive, 250 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,25 l (18,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €0,25 l (18,80 € za 1 l)Cijena na 26.07.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej Sweet Sunshine s mirisom tropskog voća, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



