Balea MENDezodorans u Spreju Fresh, 200 ml
1,15 €
0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za muškarce
- pruža 48-satnu deo zaštitu
- s tehnologijom dvostrukih mirisnih kapsula za dugotrajnu svježinu
- veganski proizvod
- bez alkohola (etanola)
Balea MEN deo sprej Fresh pruža pouzdanu zaštitu od neugodnih mirisa do 48 sati. Njegova inovativna tehnologija s dvostrukim mirisnim kapsulama aktivira se pokretom i osigurava dugotrajnu svježinu, čak i tijekom sportskih aktivnosti. Osvježavajući rashladni kompleks s mentolom, uljem metvice i ružmarinom pruža ugodan osjećaj na koži. Formula ne sadrži alkohol (etanol). Balea MEN deo sprej Fresh idealan je za svakodnevnu upotrebu, a podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1692715
EAN: 4070765014716
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez parabena
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati izvan dohvata djece. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Ne udisati aerosol. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
Ingredients: BUTANE, PROPANE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, TRIETHYL CITRATE, OCTYLDODECANOL, PARFUM, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, ISOPROPYL PALMITATE, ISOPROPYL MYRISTATE, BEHENYL ALCOHOL, SYNTHETIC WAX, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, MANNITOL, SILICA, TAMARINDUS INDICA SEED GUM, MENTHOL, MENTHA ARVENSIS HERB OIL, CITRONELLOL, LIMONENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, CAMPHOR, ACETYL CEDRENE, ROSE KETONES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti te raspršiti ispod pazuha s udaljenosti od cca 15 cm. Kod začepljenja mlaznice isprati je pod mlakom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala – antiperspirant, 200 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,2 l (7,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za cipele, 200 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,75 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,2 l (7,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



