Balea MENAntiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml
0,75 €
0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- roll-on dezodorans za muškarce
- pruža do 48 sati zaštite od znojenja
- učinkovito štiti i osvježava
- veganski proizvod
- bez alkohola (etanola)
Balea MEN deo roll-on fresh pruža pouzdanu zaštitu od neugodnih mirisa i osjećaj svježine koji traje. Kao učinkovit antiperspirant, nudi do 48 sati zaštite od znojenja i neugodnih mirisa. Njegova formula bez alkohola (etanola) nježna je prema koži pazuha. Balea MEN deo roll-on fresh idealan je za svakodnevnu upotrebu i ostavlja ugodan, svjež miris na koži. Za siguran i njegovan osjećaj tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 1269172
EAN: 4066447993561
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Ne upotrebljavati na oštećenoj ili nadraženoj koži.
Sastojci
Sastojci
Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Menthyl Lactate, Cetearyl Alcohol, Parfum, Menthol, Laurus Nobilis Leaf Oil, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Amyl Salicylate, Pinene, Sodium Hydroxide
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN